Astroloji

 

 

 
Akrep (22.04.2019)
Ay’ın Yay burcunda ilerlediği bir güne başlıyorsunuz. Günün genelinde maddi konularınız sizler için ön plana çıkabilir. Olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Beklediğiniz paralar elinize geçebilir. Aldığınız primlerde veya maaşınızda zam olabilir. Saatler ilerleyip geceye geldiğimizde Ay-Mars arasında meydana gelen sert açı agresif olabileceğiniz zamanlarda olabileceğinizi gösteriyor. Değerli eşyalarınıza dikkat etmenizde de fayda var.
 
Aslan (22.04.2019)
Ay tüm gün Yay burcunda hareket ediyor olacak. Pozitif bir güne merhaba diyorsunuz. Aşkta şansınızın parladığı bir gün geçirebilirsiniz. Eğer siz de bir adım atmak istiyorsanız bugün gündüz harekete geçmeniz iyi olacaktır. Çocuğunuzla ilgili de hayırlı haberler alabilirsiniz. Genel olarak enerjinizin yüksek olduğu bir gün olacak. Sadece gece saatlerinde aktifleşen Ay’ın Mars ile karşıtlığı agresif hissetmenize neden olabilir.
 
Balık (22.04.2019)
Bugün Ay Yay burcunda ilerliyor. Sizler için de kariyer odaklı bir günün başlangıcı olabilir. Yeni iş teklifleri kapınızı çalabilir. Sorunlarınız varsa yöneticinizle konuşmak için gündüz saatlerini tercih edebilirsiniz. Çalışmıyorsanız geleceğinize yönelik planlar için harekete geçmek isteyebilirsiniz. Günün sonuna doğru Ay’ın karşıtlık kurduğu Mars’la sebebiyle iş konusunda stresli zamanlar geçirebilirsiniz. Aile ve kariyer arasında kalabilirsiniz.
 
Başak (22.04.2019)
Tüm gün Ay Yay burcunda seyrine devam ediyor. Evinizin, aile ilişkilerinizin önem kazanacağı bir günde olabilirsiniz. Evinizin düzeninde değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. İş ve aile arasındaki dengeyi koruyamadıysanız bugün onlara vakit ayırmak sizlere de iyi gelecektir. Borçlarınızla ilgili yapılandırmaya gitmeyi düşünüyorsanız bugün olumlu haberler alabilirsiniz. Geceye gelirken Ay’ın Mars ile kurduğu karşıtlık özellikle aile içerisinde gergin anlar yaşamanıza neden olabilir.
 
Boğa (22.04.2019)
Gün boyunca Ay Yay burcunda ilerliyor. Kredileriniz, borçlarınız, ödemeleriniz için bugün harekete geçebilirsiniz. Özellikle elinize geçen paralarla bugün her şeyi sıfırlamak isteyebilirsiniz. Gündüz saatleri sizler için daha olumlu olacaktır. Ayrıca miras konusu varsa da bugün yeni gelişmeler yaşanabilir. Gece ise Ay’ın Mars ile yaptığı sert açıda devrede olacak. Kendinizi tehlikeye atacak işlerden uzak durmanız iyi olacaktır.
 
İkizler (22.04.2019)
Bugün Ay Yay burcunda hareketini sürdürüyor. Günün genelinde eşiniz, sevgiliniz ön planda olabilir. Olumlu etkiler altındayken ilişkiniz ile beklentileriniz varsa bugün yüzünüzü güldüren gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ortaklıkla yürüttüğünüz işiniz varsa bugün sizler de yeni işler veya projeler ile karşılaşabilirsiniz. Gece saatlerinde Ay’ın Mars ile karşıtlığı sebebiyle partnerinize karşı sert tepki vermeye yatkın olabilirsiniz.
 
Koç (22.04.2019)
Ay günün bütününde Yay burcunda hareketini sürdürüyor. Güzel etkiler aldığınız bir gündesiniz. Pozitif enerjiniz sayesinde güzel gelişmeleri kendinize çekeceksinizdir. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz bir tatilin planı için harekete geçebilirsiniz. Akademik konularınız, yurt dışı işlerinizde de destek görebileceğiniz bir zamandasınız. Yeni eğitimlere merak salabilirsiniz. Geceye doğru Ay-Mars etkisiyle sinirlerinize hakim olmanız gereken durumlar oluşabilir.
 
Kova (22.04.2019)
Ay’ın Yay burcunda hareketini sürdürdüğü bir güne uyanıyorsunuz. Bugün hiç olmadığı kadar enerjik ve şanslı olabilirsiniz. Siz bile içinizdeki pozitif enerjiye inanamayabilirsiniz. Dostlarınızla vakit geçirmek, seyahatler planlamak isteyebilirsiniz. Mevcut başarılarınızla herkesin dilinde olabilirsiniz. Gece olduğunda ise Ay’ın Mars ile kurduğu karşıtlık gönül ilişkinizde ve dost ilişkilerinizde kısa süreli gerginlik yaratabilir.
 
Oğlak (22.04.2019)
Ay tüm gün Yay burcunda seyrine devam ediyor. Sizler için geçmişi sorgulayacağınız bir gün olabilir. Sorguladıkça aslında arkanızda bıraktıklarınız için ne kadar doğru bir karar verdiğinizi göreceksinizdir. Kendinizi bitkin hissetseniz bile bugün psikolojik olarak iyi olacaksınızdır. Gece saatleri ise biraz dikkat çekici olacak. Ay-Mars arasındaki karşıtlık sebebiyle ani gelişen bir sağlık problemi oluşabilir.
 
Terazi (22.04.2019)
Ay günün tamamında Yay burcunda ilerlemesine devam ediyor. İletişim trafiğinizin arttığı bir gün geçirebilirsiniz. Eğitim hayatınızda da çaba sarf etmeniz gereken bir gün geçirebilirsiniz. Emek verdikçe hem iş hem eğitim hayatınızda olumlu neticeler alacaksınızdır. Gece saatleri yaklaşırken Ay’ın Mars ile oluşturduğu sert görünüm iletişiminizi sertleştirebileceğinizi gösteriyor. İstemeden de olsa karşınızdakileri kırabilirsiniz. Kardeşleriniz, akrabalarınız da bu gerginliğin sebebi olabilirler.
 
Yay (22.04.2019)
Ay bütün gün boyunca sizlerin burcunda hareket ediyor. Güzel bir gün daha sizleri bekliyor olacak. Kendinizle ilgili yapmak istediğiniz değişiklikler varsa bugünü değerlendirebilirsiniz. Mutlu olacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızda da pozitif bir zaman diliminde olacaksınız. Dikkat etmeniz gereken konu ise gece saatleri olmalıdır. Ay-Mars karşıtlığı sebebiyle partnerinize karşı ani çıkışlar yapabilirsiniz.
 
Yengeç (22.04.2019)
Ay’ın Yay burcunda ilerlediği bir güne merhaba diyorsunuz. Çalışma ortamınız bugün itibariyle ön plana çıkabilir. Çalıştığınız ekiple beraber yürüttüğünüz işlerde güzel geri dönüşler alabilirsiniz. Kendinizle ilgili bir terfi haberi de olabilir. Psikolojik olarak da karamsarlığı bırakmaya başladığınız bir gündesiniz. Olumlu gelişmeler oldukça siz de pozitif düşüneceksiniz. Gece netleşen Ay-Mars karşıtlığı esnasında sağlığınıza dikkat etmeniz gerekebilir.

 

 

 

Haber Yazılımı