Haber Detayı
28 Temmuz 2020 - Salı 16:29
 
7. Ana Jet Üs Komutanı Kanbur’dan; Malatya’nın Başkanı Gürkan’a veda
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya’da 15 Temmuz FETÖ darbe kalkışmasının ardından 7’nci Ana Jet Üs Komutanı olarak atanan Albay Kambur emekliye ayrılması nedeniyle veda ziyaretlerine başlar.
Gündem Haberi
7. Ana Jet Üs Komutanı Kanbur’dan; Malatya’nın Başkanı Gürkan’a veda

7. Ana Jet Üs Komutanı Kanbur’dan;

Malatya’nın Başkanı Gürkan’a veda...

Yeni alınan YAŞ kararları doğrultusunda emekli olan 7. Ana Jet Üs Komutanı Hv. S. S. Albay Hasan Hüseyin Kanbur bugün Malatya Büyükşehir belediye başkanı Selahattin Gürkan’aa veda ziyaretinde bulundu.

Malatya’nın Başkanı Selahattin Gürkan “Hemşehrimiz 7. Ana Jet Üs Komutanı Albay Hasan Hüseyin Kanbur bizlere veda ziyaretinde bulundular. Kendisine bugüne kadar yapmış olduğu hizmetler için teşekkür ediyor, bundan sonraki yaşantısında sağlık ve selamet diliyorum.”dedi.

Resim

Ailesiyle birlikte mutlu ve huzurlu bir hayat diliyorum

5 yıldır Malatya’da görev yapan Albay Hasan Hüseyin Kanbur’a yeni hayatında başarılar dileyen Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, “Komutanımız 5 yıl süresince en iyi şekilde görevini yaptı. Gerek iç gerekse dış sınırlarımızda önemli görevler üstlenip başarılar kazandı. 7’nci Ana Jet Üssü bu anlamda çok önemli ve zorlu görevler üstlendi. Türkiye’nin bölünmez bütünlüğü için gösterdiği çaba içinde ayrıca teşekkür ederim. 15 Temmuz’dan bu yana görev yapması, verdiği mücadele ile süreci güzel yönetti. Ailesiyle birlikte mutlu ve huzurlu bir hayat diliyorum” şeklinde konuştu.

Malatya Halkının desteğini hep yanımızda gördük

Başkan Gürkan’a iltifatlarından dolayı teşekkür eden 7’nci Ana Jet Üssü Komutanı Albay Hasan Hüseyin Kanbur, “41 yıllık askeri hayatım göreve ilk başladığım Malatya’da son buluyor. Ana Jet üssümüz terörle mücadele önemli bir merkez. 5 yıl boyunca burada hizmetler ürettik. Gerek sizlerin gereksede Malatya Halkının desteğini hep yanımızda gördük. Halkımızla daima iç içe olduk. Bize verilen görevleri en iyi şekilde yapmaya çalıştık. Mutlu ve huzurlu bir şekilde bayrağı yeni gelen arkadaşımıza teslim edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: 7., Ana, Jet, Üs, Komutanı, Kanbur’dan;, Malatya’nın, Başkanı, Gürkan’a, veda,
Yorumlar
Haber Yazılımı