Adil Gevrek gereğini yapacak mı? Gereği Ya istifa-ya devam
Haber
07 Ağustos 2020 - Cuma 22:12
 
Adil Gevrek gereğini yapacak mı? Gereği Ya istifa-ya devam
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Günlerce konuşuldu…Ve ardından Yeni Malatyaspor Divan Kurulu Başkanı Ahmet Çakır istifa ettiğini açıkladı…Bugün Divan Kurulu toplandı.
Spor Haberi
Adil Gevrek gereğini yapacak mı?  Gereği Ya istifa-ya devam

Adil Gevrek gereğini yapacak mı?

Gereği Ya istifa-ya devam...

Divan Kuruluna Prof.Dr. Sezai Yılmaz Başkanlık etti…

Divan kurulunda alınan karlar…Aynen şöyle:

“Yeni Malatyaspor Divan Kurulu, 7 Ağustos Cuma günü mevcut gelişmelere yönelik gündemi değerlendirmek ve izlenimleri doğrultusunda tavsiye niteliğinde kararlar almak üzere toplanmıştır. Divan Kurulu, kulübümüz tüzüğünün 96/a madesinde yer alan “… izlenimleri tavsiye niteliğinde olmak kaydıyla yönetim kuruluna sunmak…” hükmü gereği şu kararları almış bulunmaktadır:

1-Özellikle Mart 2020’den itibaren yaşanan gelişmeler Yeni Malatyaspor’un küme düşme hattında ligi tamamlaması, camiamızı derinden üzmüştür.

2-Geçtiğimiz sezon ortalarına kadar oldukça başarılı performans sergileyen yönetim ve takımımız, ne yazık ki, telafisi mümkün olmayan hatalar yapmıştır. Düçar olunan hatalar sonucu kulüp başkanı ve yönetim kurulu, kamuoyunda büyük güven kaybına uğramıştır.

3-Malatya kamuoyunun bu beklentisi doğrultusunda kulüp başkanı ve yönetim kurulunun gereğini yerine getirmesi, tavsiye ve çağrımızdır.”

BAŞKAN GEVREK'İN KARARI NE OLACAK?

Divan'ın tavsiyesi "İstifa" et çağrısı olarak kamuoyunda algılandı... Adil Gevrek ve yönetimin vereceği karar beklenmeye başlandı...

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Adil, Gevrek, gereğini, yapacak, mı?, , Gereği, Ya, istifa-ya, devam,
Yorumlar
Haber Yazılımı