Haber Detayı
23 Şubat 2019 - Cumartesi 20:34
 
AK Parti'den istifa edip Cömertoğlu'nu destekleme kararı aldılar
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya'nın Arapgir ilçesinde AK Parti'den istifa eden onlarca partili mevcut başkan Haluk Cömertoğlu destekle kararı aldı.
Siyaset Haberi
AK Parti'den istifa edip Cömertoğlu'nu destekleme kararı aldılar

AK Parti'den istifa edip;

Haluk Cömertoğlu'nu destekleme kararı aldılar...
Siyasi  Partiler geçici aday listelerini il ve ilçe seçim kurullarına teslim etti.Arapgir AK Parti'de Meclis üyesi aday listesi partiyi karıştırırken, onlarca partili AK Parti'den istifa ederek mevcut başkan Haluk Cömertoğlu destekle kararı aldı.
Parti içi karışıkların artarak devam ettiği Arapgir AK Parti'de önümüzdeki günlerde istifaların sürmesi beklenirken, ilçede mevcut başkan Haluk Cömertoğluna ise destek her geçen artarak devam ediyor.

haluk cömertoğlu ile ilgili görsel sonucu
Yerel yönetimlerde başkan adaylarının profiline dikkat çeken Arapgirliler, Başkan Cömertoğlu'nun terk edilen bir kent durumunda olan Arapgir'i tercih edilen bir kent haline dönüştürdüğünü kaydederek,"Bizim başkanımızdan razıyız.Önemli olan ilçemize hizmet yapılmasıdır.Bu noktada siyasi partilerin çok fazla önemi yok,önemli olan hizmeti kimin yaptığıdır.

Arapgir'de Cömertoğlu'na tam destek

Haluk Cömertoğlu,10 yılda ilçemize bir 50 yılda yapılmayacak hizmetler yaptı.Gece demedi gündüze demedi Arapgir için koşturdu.Bugünde bizlere düşen başkanımızın yanında olmaktır ve bizler başkanımızın sonuna kadar yanında olacağız" diye konuştular

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: AK, Parti'den, istifa, edip, Cömertoğlu'nu, destekleme, kararı, aldılar,
Yorumlar
Haber Yazılımı