Haber Detayı
05 Kasım 2019 - Salı 21:30
 
Ak Parti Gençlik Kollarından Kızılay Başkanı Soylu’ya Ziyaret
Uğur Hanbey Aladağ...:Malatya Olay...: Son dakika... Sıcak haber... Ak Parti Malatya Gençlik Kolları Başkanı Ömer Akın ve Yönetim kurulu üyeleri, Türk Kızılay Malatya Şube Başkanı Ramazan Soylu’yu ziyaret etti.
Gündem Haberi
Ak Parti Gençlik Kollarından Kızılay Başkanı Soylu’ya Ziyaret

Ak Parti Gençlik Kollarından;

Kızılay Başkanı Soylu’ya Ziyaret...
Ziyarette konuşan Ak Parti Malatya Gençlik Kolları Başkanı Ömer Akın, Ramazan Soylu’ya hayırlı olsun dileklerini sunarken; Kızılay Haftası olması münasebetiyle verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Ak Parti Gençlik Kolları olarak başta kan bağışı olmak üzere, Kızılay’ın yürüttüğü her türlü hizmetlerde yanında olacaklarını belirtti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Türk Kızılay Malatya Şube Başkanı Ramazan Soylu, Türk Kızılay olarak dünyanın her yerinde yardım kampanyalarının devam ettiğini, Malatya’da da kan bağışı, nakdi ve ayni yardımlar, eğitimlerle vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamaya çalıştıklarını belirtti.

Ak Parti Gençlik Kolları ile daha önce de ortak çalışmalar yürüttüklerini, bundan sonra da bu verimli çalışmalarının devam edeceğini sözlerine ekledi.

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Uğur Hanbey Aladağ
Etiketler: Ak, Parti, Gençlik, Kollarından, Kızılay, Başkanı, Soylu’ya, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı