Haber Detayı
25 Aralık 2017 - Pazartesi 11:21
 
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık; 2017 yılını değerlendirdi
Uğur Hanbey Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika... Sıcak açıklama... Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Sosyal Politikalar Başkanı Malatya Milletvekili Öznur Çalık, 2017 yılını değerlendirip “2018 yılı Türkiye’miz için daha iyi olacak” dedi.
Siyaset Haberi
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık; 2017 yılını değerlendirdi

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık; 2017 yılını değerlendirdi
Malatya’da bir restaurantta sabah saat 09.30’da gazetecilerle buluşan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Sosyal Politikalar Başkanı Öznur Çalık, Dünya, Türkiye ve Malatya’da 2017 gelişmelerine işaret etti ardından Malatya’ya yapılan yatırımları sıraladı.


Çalık’ın yanı sıra Malatya Büyükşehir belediye başkanı Ahmet Çakır, Ak Parti il başkanı Hakan Kahtalı’da kısa birer değerlendirme açıklamasında bulundular. Toplantıya Ak Parti ilçe başkanları ile yöneticileri de katıldı.
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Sosyal Politikalar Başkanı Öznur Çalık, Malatya’ya yapılan yatırımları tek tek rakamlarla açıklayıp “Türkiye’de olduğu gibi Malatya’mızda Ak hizmetlerde en iyi şekilde donatıldı.
Eğitimde, Sağlığa kısaca her noktada Malatya’mıza hizmetlerimiz her noktaya yapıldı.”.
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Sosyal Politikalar Başkanı Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Kudüs, BM’de ki oylama, terörle mücadele gibi konularda da açıklamalarda bulunup “900 bit kardeşimizi kadrolandırdık. Bu yıla damgasını vurdu”dedi ve ardından da şunu ekledi.“Ak Parti ile Türkiye’miz hizmetlerle donatıldı.”

HABERİN FOTOĞRAFLARI: 

Ayhan Sezgin

EMNİYET MÜDÜRÜ DR. ÖMER URHAL'A ZİYARET...

ZİYARET

Çalık “70 yaşındaki Mabup annemiz ile engelli evladı Kemal Güler'i ziyaret ederek ailemizin misafiri olduk.”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Ak, Parti, Genel, Başkan, Yardımcısı, Öznur, Çalık;, 2017, yılını, değerlendirdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı