Haber Detayı
03 Aralık 2019 - Salı 17:11
 
AK Parti İl Başkanı İhsan Koca; Basın Kompleksi bizim dönemimizde kazandırılır
Kadir Değirmenci…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haberi… AK Parti Malatya İl Başkanı İhsan Koca, Malatya Gazeteciler Cemiyetine ziyaretini yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ziyaret etti
Siyaset Haberi
AK Parti İl Başkanı İhsan Koca; Basın Kompleksi bizim dönemimizde kazandırılır

AK Parti İl Başkanı İhsan Koca;

Resim

Basın Kompleksi bizim dönemimizde kazandırılır...

Resim
AK Parti Malatya İl Başkanı İhsan Koca, Malatya Gazeteciler Cemiyetini ziyaretinde  Başkan Vahap Güner, Genel Sekreter Ali Aladağ, ve yönetim kurulu üyeleri ile görüştü.
Malatya Gazeteciler Cemiyeti yeni yönetimine, parti yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ‘hayırlı olsun' ziyaretinde bulunan AK Parti Malatya İl Başkanı İhsan Koca, basın kompleksine destek sundu.

Resim
AK Parti il başkanı İhsan Koca ve yönetiminin ziyaretinde ilk olarak konuşan MGC Başkanı Vahap Güner, "İl başkanı iken milletvekili olmuş, sonra tekrar il başkanlığı görevine getirilen deneyimli bir siyasetçi arkadaşımız Sayın Koca'nın cemiyetimizi ziyareti bizleri memnun etti” diyerek, “İlimizin sorunlarını diğer partilere ilettiğimiz gibi, sayın Koca'ya da iletmeyi görev biliyoruz. Ayrıca, başkanımız Haydar Karaduman vefat etmeden önce biran önce yapılmasını arzuladığı cemiyetimizin arsasına basın sitesi yapılması konusunda Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Selahattin Gürkan ve diğer belediyeler söz verdiler. Sayın il başkanımızın bu projeye destek vereceklerine inanıyoruz. “ ifadelerini kullandı.

Güner, Malatya'ya uçak seferlerinin arttırılmasını istediklerini de bildirip, Malatya'ya yakışır şekilde uçak seferleri düzenlenmesini talep ediyoruz" şeklinde konuştu. AK Parti Malatya İl Başkanı İhsan Koca ise, Malatya'nın taleplerine cevap vermek için mücadele ettiklerini belirterek, "Basın Sitesi yıllardır gerçekleştirilemedi. İnşallah bizim dönemde nasip olur. Belediyelerimiz destek vereceklerini söylediler. Biz de üzerimize ne düşüyorsa yapmaya hazırız. Malatya'mızın ihtiyaç, talep ve beklentilerini biliyoruz. Uçak seferleri konusunda son dönemde bir baskı oluşturuldu. Malatya'nın yolcu kapasitesi yüksek. İnşallah seferlerin arttırılması ve uygun saatlerde uçakların gelmesi için girişimlerimiz sürüyor. THY yetkilileri bir çalışma yapacaklar. Çalışmanın sonucunda çözüleceğini bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

Resim
Koca, bir basın mensubunun AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş'un Malatya ziyaretinde bir muhtarın yaptığı eleştiriyle ilgili soruya ise, "Her şey dört dörtlük gidiyor iddiasında değiliz. Biz doğru olan yapmanın çabasındayız. Eleştiriler elbette yapılabilir, asgari nezaket ölçüleri içerisinde yapılmalıdır. Gönül ister ki, nezaket ölçülerine riayet edilsin. Eleştirilere siyasiler olarak alışkın olmalıyız" cevabını verdi.
AK Parti Malatya Il Başkanı Ihsan Koca Malatya Gazeteciler Cemiyetine Büyükşehir Belediyesi tarafından tahsisli arsa üzerine yapılacak basın merkezine destek  verdi.

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: AK, Parti, İl, Başkanı, İhsan, Koca;, Basın, Kompleksi, bizim, dönemimizde, kazandırılır,
Yorumlar
Haber Yazılımı