Haber Detayı
10 Mart 2018 - Cumartesi 18:28
 
Ak Parti Kadın Kolları Başkanlığına Aynur Oğuzhan yeniden seçildi
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Ak Parti Malatya Kadın Kolları 5. Kongresi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Julide Sarıeroğlu ile Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık ve partililerin katılımı ile yapıldı.
Siyaset Haberi
Ak Parti Kadın Kolları Başkanlığına Aynur Oğuzhan yeniden seçildi

Ak Parti Kadın Kolları Başkanlığına Aynur Oğuzhan yeniden seçildi
Malatya Büyükşehir Belediyesi Şehit Ömer Halisdemir Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen Ak Parti Kadın Kolları 5. Kongresi’nde konuşan Bakan Julide Sarıeroğlu, Türkiye’nin tarihi günlerden geçtiğini aktarıp şunları söyledi:


“Ülkemize karşı hiçbir tehdidin karşısında boyun eğmeyeceğiz. Başkomutanımız, liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’la birlikte dimdik güçlü bir Türkiye olarak yolumuza devam edeceğiz. Suriyeli kardeşlerimizi ülkelerine güvenli şekilde dönmeleri sağlamakla hükümlüyüz.

İnşallah  bu hedefe ulaşacağız.
2019 dostlara güven düşmana korku salacağınız bir dönemdir. Bundan sonra hiç bir algı operasyonu yapılamayacağının, noktasının konulacağı bir seçimdir. Cumhurbaşkanımız seçimle gelen ilk cumhurbaşkanıdır. 2019’da Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin de ilk başkanını seçeceğiz.

Devlet ve milletin yıllardır hayalini kurduğumuz tam manasıyla bütünleşeceği bir seçimdir. Recep Tayyip Erdoğan’ı Cumhurbaşkanı hükümet sisteminin ilk başkanını yapacağımız seçimdir.”


Diğer konuşmacılarda son gelişmeler üzerinde açıklamalarda bulundular.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Ak, Parti, Kadın, Kolları, Başkanlığına, Aynur, Oğuzhan, yeniden, seçildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı