Haber Detayı
13 Mayıs 2018 - Pazar 20:07
 
AK Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Nail Tuna, anneleri unutmadı karanfil dağıttı
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika... AK Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Nail Tuna, Malatya’nın çeşitli noktalarında binlerce karanfil dağıttı. 24 Haziran Seçimleri Aday Adaylık süreci devam ederken, Nail Tuna çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
Siyaset Haberi
AK Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Nail Tuna, anneleri unutmadı karanfil dağıttı

AK Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Nail Tuna, anneleri unutmadı karanfil dağıttı 
Yoğun ilgi ve destek gören Nail Tuna, “Anneler Günü münasebetiyle, sevginin, hoşgörünün ve merhametin timsali annelerimize karanfil dağıttık. Annelerimizin sadece bir gün değil, her gün yanında olmalıyız” dedi. 


Aday Adayı Nail Tuna, Anneler Günü münasebetiyle bir de mesaj yayımladı: “Bizi dünyaya getiren, büyütüp yetiştiren, yedirip içiren annelerimiz taçsız sultanlarımızdır. Anne; ilk nefes, ilk bakış, ilk sıcaklık, ilk dokunuş, ilk sevgi, ilk sahipleniştir. Anne, ömür boyunca üzerimizden eksik olmayan dua sancağıdır. Anne; cennetin bedenleşmiş halidir.

“Cenneti annelerin ayakları altında” gören bir inancın mensupları olan bizler, ülkemizin ve milletimizin huzurlu, mutlu bir geleceğe ulaşabilmesi için annelerimizin kalbini kırmama hassasiyetini yaygınlaştırmaya özen göstermeliyiz. Adeta bir anne duyarlılığı sergilemek suretiyle, komşumuza, dostumuza, insanımıza “öf bile demekten” imtina etmeliyiz. Her anne sabrın sembolü, her anne fedakarlığın simgesi, her anne hoşgörünün gül yüzlü timsalidir. Annelerimizin değerini bilelim, onlara saygıda kusur etmeyelim, onları şu fani dünyadaki misafirliğimiz süresince asla kırmayalım.


Başta şehit anneleri olmak üzere, tüm annelerin Anneler Günü’nü kutluyor, hepsine Canab-ı Allah’tan sağlık ve mutluluk, vefat etmiş annelere de rahmet diliyorum.”

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: AK, Parti, Malatya, Milletvekili, Aday, Adayı, Nail, Tuna,, anneleri, unutmadı, karanfil, dağıttı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı