Ak Parti Milletvekili aday adayı Nail Tuna, Malatya’ya genç aday lazım
Haber
04 Mayıs 2018 - Cuma 21:24
 
Ak Parti Milletvekili aday adayı Nail Tuna, Malatya’ya genç aday lazım
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Adalet ve Kalkınma Partisi Ağrı Milletvekili Aday Adayı Nail Tuna; “Malatya’ya genç aday lazım” dedi ve ardından ekledi "Dünya mazlumlarının tek umudu Türkiye ve Recep Tayyip Erdoğan"
Siyaset Haberi
Ak Parti Milletvekili aday adayı Nail Tuna, Malatya’ya genç aday lazım

Ak Parti Milletvekili aday adayı Nail Tuna, Malatya’ya genç aday lazım 
AK Parti Malatya Milletvekili genç Aday adayı Nail Tuna,  adaylığını açıkladıktan sonra ilçeleri karış karış dolaşmaya başladı.
HEKİMHAN ZİYARETİ…


Hekimhan AK Parti ilçe teşkilatını ziyaret eden Milletvekili aday adayı Nail Tuna burada Ak Parti Hekimhan İlçe Başkanı Adil Ağcan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldi.
ARAPGİR ZİYARETİ…


Milletvekili aday adayı Nail Tuna, Ak Parti Arapgir İlçe Başkanı Mehmet Tümer ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir süre görüştü. 
DOĞANŞEHİR ZİYARETİ…


Milletvekili aday adayı Nail Tuna, Ak Parti Doğanşehir İlçe Başkanı Murat Kavuncuoğlu’nu ve yönetimini ziyaret edip bir süre görüşme yaptı.
KALE ZİYARETİ…


Ak Parti Kale İlçe Başkanı Cemal Çiçek, Kadın Kolları Başkanı Neslihan Ekici, Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Gökhan’ı ve yönetimlerini ziyaret eden Milletvekili aday adayı Nail Tuna burada projelerini bir bir açıkladı.
PÜTÜRGE ZİYARETİ…


Ak Parti Pütürge İlçe Başkanı Mikail Sülük ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret eden Milletvekili aday adayı Nail Tuna “Birlik içerisinde ülkemize hizmet edeceğiz ”dedi.
AK Parti Malatya Milletvekili genç Aday adayı Nail Tuna ziyaretlerinde şu açıklamaları yaptı:
DÜNYA MAZLUMLARININ UMUDU TÜRKİYE…
“Türkiye'nin kaderi de AK Parti'nin kaderi ile bir arada olacak. İnşallah biz güçlendikçe, biz büyüdükçe Türkiye güçlenecek, Türkiye büyüyecek. İşte denklemin burasında tekrar birleştirelim, Dünya mazlumlarının umudu olan Türkiye, Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin umudu olan AK Parti. Peki AK Parti'nin umudu ve geleceği neresidir diye sorunca. Herhalde bütün milletvekillerimiz başkanlarımız diyecektir ki 'AK Parti'nin umudu geleceği gençliği'. 


Buralarda yapacağımız her bir çalışmayı biz dünya mazlumlarına umut olmaya bir tane kiremit taşımaya benzetiyoruz. O yüzden detaylıca çalışıyoruz.
Partimiz Türkiye'nin hem iktidar partisi hem de her kesimi kucaklayan bir parti inşallah şahsım olarak seçilsem de seçilmesem de hep partimin yanında olmaya ve hizmet etmeye devam edeceğim” 

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Ak, Parti, Milletvekili, aday, adayı, Nail, Tuna,, Malatya’ya, genç, aday, lazım, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı