Haber Detayı
23 Kasım 2019 - Cumartesi 20:55
 
AK Parti Milletvekili Öznur Çalık; İlk günki aşkla durmak yok yola devam
Ali Aladağ...:Malatya Olay...: Son dakika... Sıcak haber... AK Parti Milletvekili ve MKYK Üyesi Öznur Çalık; "İlk günki aşkla durmak yok yola devam."dedi. Çalık'la Gazeteciler mecliste bir araya geldi.
- Haberi
AK Parti Milletvekili Öznur Çalık; İlk günki aşkla durmak yok yola devam

AK Parti Milletvekili Öznur Çalık;

İlk günki aşkla durmak yok yola devam... 
Malatya Gazeteciler Cemiyet Başkanı Vahap Güner ve Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Aladağ, Hakan Karaduman, Kayhan İnceoğlu ve Remzi Hayta, TBMM'de Milletvekili Milletvekili Öznur Çalık'la bir araya geldi.
Milletvekilki Öznur Çalık "Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkan ve Yöneticilerinin ziyaretinden memnun oldum."dedi ve yeni yönetime başarılar dilerken, bir süre önce hayatını kaybeden Haydar Karaduman'a da başsağlığı dileğinde bulundu.
Milletvekili Öznur Çalık, ilk günki aşkla Malatya'ya hizmet için çalıştıklarını ifade edip "Ben ilk günki aşkla her noktada Malatya'ya hizmet için çalışıyorum.

Resim
Şu an Sanayiye yeni iş kapıları açtırmak noktasında görüşmelerimiz sürüyor.
Malatya'nın her noktasına hizmet için varız. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminadtıdır."ifadelerini kullandı.
Milletvekili Çalık, Gazetecilerle bir süre sohbet etti... Çalık, Gazeteciler Cemiyeti yöneticilerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti di,le getirdi.

VAHAP GÜNER NE DEDİ?
"Malatya siyaset tarihinde 4 dönem secilen tek bayan Milletvekilimiz Öznur Çalık'ı TBMM'de ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledik. Malatya için koşturan ve yeni yatırımların gelmesi için çaba sarf eden Vekilimize yakın ilgileri nedeniyle teşekkür ediyoruz."

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: AK, Parti, Milletvekili, Öznur, Çalık;, İlk, günki, aşkla, durmak, yok, yola, devam, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı