Haber Detayı
09 Mayıs 2018 - Çarşamba 23:27
 
Ak Parti’nin genç milletvekili aday adayı Nail Tuna aday gibi çalışıyor
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Ak Parti’de hafta sonunda tamamlanan temayülün ardından Genel Merkez’de mülakata katılan Malatya milletvekili aday adayı Nail Tuna aday gibi
Siyaset Haberi
Ak Parti’nin genç milletvekili aday adayı Nail Tuna aday gibi çalışıyor

Ak Parti’nin genç milletvekili aday adayı Nail Tuna aday gibi çalışıyor
Ak Parti Milletvekili aday adayı Nail Tuna temayül ve mülakata katıldıktan sonra döndüğü Malatya’da  İlçe ziyaretlerini başlattı.
Malatya’nın ilçelerini Ak Parti teşkilatlarını devam ettiren Milletvekili aday adayı Nail Tuna, son olarak Yazıhan ile Pütürge ilçelerini de ziyaret etti


Yazıhan Belediye Başkanı Nevzat Öztürk’ü ziyaret eden Ak Parti Milletvekili aday adayı Nail Tuna “Durmak yok, yola devam.”dedi.
Yazıhan Belediye Başkanı Nevzat Öztürk’le görüştükten sonra Pütürge ilçesine geçen Nail Tuna burada da Ak Parti ilçe başkanı Mikail Sülük ile bir araya geldi.
Ak Parti Milletvekili aday adayı Nail Tuna gazetemize şu açıklamada bulundu:


“Malatya’da doğup, Malatya’da büyüyen biri olarak bu memleketin tüm sorunlarını çok iyi biliyorum. Genel Merkezimizin takdiri olursa Malatya’da halkımızın sorunlarını çözmek ve hizmetin gelmesi için elimden geleni yapacağımdan kimsenin şüphesi olmasın. Destek olan ve duasını bizden esirgemeyen herkese çok teşekkür ediyorum.


Reisimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın açtığı yolda yürüyeceğiz ve 24 Haziran’da seçiminden de zaferle çıkacağız. Gece –gündüz demeden çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu yolda da tüm Malatyalı hemşehrilerimin desteğini talep ediyorum.


Ak hizmetler kentimizi yeni dönemde de bir baştan bir başa donatacak. Reisimizle yürüyüşümüzü sürdüreceğiz”

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Ak, Parti’nin, genç, milletvekili, aday, adayı, Nail, Tuna, aday, gibi, çalışıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı