Haber Detayı
16 Temmuz 2020 - Perşembe 17:56
 
AK Parti önceki dönem belediye başkanlarıyla istişare toplantısı düzenledi
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Bugün hepi bir araya feldi…AK Parti İl başkanlığı önceki dönem belediye başkanlarıyla istişare toplantısı düzenledi.
- Haberi
AK Parti önceki dönem belediye başkanlarıyla istişare toplantısı düzenledi

AK Parti önceki dönem belediye başkanlarıyla;

İstişare toplantısı düzenledi

AK Parti Malatya il başkanlığının düzenlediği istişare toplantıları devam ediyor. Daha önce eski ilçe başkanları ve il genel meclisi üyeleri ile yapılan toplantılardan sonra bugün de daha önce görev yapmış belediye başkanlarımızla istişare toplantısı gerçekleştirildi.

Dedekorkut restorantta yapılan Toplantıya Ak Parti il başkanı  İhsan Koca, Büyükşehir belediye başkanı Selahattin Gürkan, İl başkan yardımcıları ve Daha önce görev yapmış ilçe, belde belediye başkanları katıldı.

Resim

Toplantıda Ak Parti il başkanı İhsan koca, “Ak Parti’nin bir vefa hareketi olduğu partimize hizmet veren herkesin başımızın üzerinde yeri olduğunu söyledi. Ak Parti milletin partisidir isimler gelip geçicidir Partimiz her daim var olacaktır. İstişare toplantılarımızı partimizde görev yapmış arkadaşlarımızla sürdüreceğiz”dedi.

Büyükşehir belediye başkanımız Selehattin Gürkan’da toplantıda şunları söyledi: “Birlik ve beraberlik içerisinde şehrimizi hep beraber yöneteceğiz. Sizler bizlere 31 mart seçimlerinde destek verdiniz sizlere teşekkür ediyorum”

Resim

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: AK, Parti, önceki, dönem, belediye, başkanlarıyla, istişare, toplantısı, düzenledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı