Ak Parti'li Ali Bakan Malatya'yı dolaşıyor
Haber
03 Kasım 2013 - Pazar 16:32
 
Ak Parti'li Ali Bakan Malatya'yı dolaşıyor
Ak Parti Malatya Büyükşehir belediye başkan aday adayı Avukat Ali Bakan seçim çalışmalarını yoğun şekilde devam ettiriyor.Bakan "Biz bu millete sevdalıyız"dedi.
Siyaset Haberi
Ak Parti'li Ali Bakan Malatya'yı dolaşıyor

VATANDAŞLA BİR ARAYA GELDİ
Bir yandan vatandaş ve esnafla bir araya gelen Ak Parti Malatya Büyükşehir belediye başkan aday adayı Avukat Ali Bakan , bir yandan da sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ediyor. Malatya Büyükşehir belediye başkan aday adayı Avukat Ali Bakan, önceki gün de bazı ilçeleri ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşın taleplerini dinleyen Bakan, hayata geçirmeyi planladığı projelerle ilgili de bilgiler aktardı.
Bakan ;Sivil toplum kuruluşları ile vatandaşların görüş ve düşüncelerine önem verdiklerini ifade ederek şunları söyledi :
"Malatya'nın ilçelerini ve Mahallelerini dolaşarak, halkımıza faydalı olmak için neler yapılması gerektiğini,Halkımızla bir araya gelerek, düşüncelerini-fikirlerini dinleyerek yolumuza devam ediyoruz.
Her gittiğimiz noktada yoğun ilgiyle karşılaşıyoruz. Sağ olsunlar bizleri samimiyetle karşılayıp, sevgiyle kucaklayan Malatya halkına bizde hizmetkarlık için yola çaıktık.
Büyük usta Başbakanımız Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın çidiği yolda ilerliyoruz.
Hedefimiz Yerel Seçimler'de Malatya genelinde %75 oy almaktır.Bunu başaracağımızdan da hiç kuşkumuz yoktur ve kimsenin de endişesi olmasın. Biz bu halka sevdalıyız."
Ak Parti Malatya Büyükşehir belediye başkan aday adayı Avukat Ali Bakan, seçim çalışmalarını "Durmak yola devam" düsturu ile Malatya'yı karış karış dolaştığını sözlerine ekledi.

Malatya'yı karış karış dolaşan Bakan gece bile halktan yoğun ilgi görüyor.

Ali Bakan , Hekimhan ilçesinde

Ali Bakan Yazıhan ilçesinde 

Ali Bakan Kale ilçesinde 

 

Ali Bakan Kuluncak ilçesinde

Kaynak: Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Ak, Parti, Malatya, Büyükşehir, belediye, başkan, aday, adayı, Avukat, Ali, Baka
Yorumlar
Haber Yazılımı