Haber Detayı
01 Mart 2019 - Cuma 16:34
 
Akçadağ Akçadağ olalı böyle bir birliktelik yaşamadı; Ali Kazgan Tarih yazıyor
Ali Aladağ…:Hasan Eryılmaz…:Remzi Hayta…:Malatya Olay…:Malatya Öz haber…:Malatya Flaş haber…: Son dakika... Sıcak haber... Malatya Akçadağ bugün tarihi buluşmaya şahit oldu. Akçdağ’ın bağımsız belediye başkan adayı Ali Kazgan’ın seçim ofisi açılışında yer yerinde oynadı.
Siyaset Haberi
Akçadağ Akçadağ olalı böyle bir birliktelik yaşamadı; Ali Kazgan Tarih yazıyor

Akçadağ Akçadağ olalı böyle bir birliktelik yaşamadı;

Ali Kazgan Tarih yazıyor...


Akçadağ Akçadağ olalı böyle bir birliktelik coşku, heyecan yaşamadı. Ali Kazgan’la Akçadağ tarih yazıyor.
Akçadağ’da ilk kez bir bağımsız belediye başkan adayı binlerce vatandaşın katılımı ile seçim ofisi açtı.İzdiham yaşandı, Ali Kazgan’a yoğun sevgi seli vardı.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, kalabalık ve açık hava
Akçadağ Bağımsız Belediye Başkan Adayı Ali Kazgan,seçim ofisi açtı.Seçim ofisi açılışına binlerce vatandaş katıldı. Kazgan'la fotoğraf çektirmek isteyenler izdihama neden oldu.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, kalabalık
Binlerce kişinin katıldığı açılışta Kazgan'a ilgi büyük oldu. Açılış öncesinde Kazgan'la fotoğraf çektirmek isteyenler izdiham oluşturdu. Kazgan ise hiçbir vatandaşı kırmadan teker teker fotoğraf çektirdi. 60'dan fazla Mahalle muhtarı ile yaklaşık 5 bin kişinin katıldığı açılış programında konuşan Kazgan," Dünkü konuşmalara baktım; AK Parti Malatya il Başkanı İhsan Koca diyor ki; 'Kazgan seçildikten sonra AK Parti ye geçeceğim diyormuş' Ben böyle bir şey söylemedim.

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, kalabalık ve stadyum

Trenden inenden binememiş bari bunu Akçadağ'da söyleme sen bunu söyledikten 3 sonra trenden inip Saadet Partisi'ne geçen adamı aldın getirsin ilçe başkanı yaptın makinist yaptın yalanın 3 günde ortaya çıktı.

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve kalabalık

Biriside diyor ki; makam ve mevki meselesiymiş.Dünkü konuşmaları dinlediniz mi bunlar tehdit dili ile konuşuyor, hizmet vermezlermiş ben hizmeti almasını bilirim.Önüne geleni tehdit ediyorlar, halk tehdit edilebilir mi.Dünkü konuşmalara bakın hep hedef benim.Bir buçuk ay önce yola çıkarken önümde bir dağ vardı, şimdi bakıyorum dağ ben olmuşum.Ben tek başıma neyim ki beni dağ yapan sizsiniz.Akçadağ 5'den büyüktür.Hepinize teşekkür ediyorum.Her şey Akçadağ için."diye konuştu

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, kalabalık ve stadyum
Kazgan daha sonra destekçileri ile birlikte Akçadağ Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan ‘Millet Bahçesi’ nin açılışını yaptı.

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, kalabalık ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, gülümsüyor, kalabalık ve stadyum

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, kalabalık ve açık hava

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Akçadağ, Akçadağ, olalı, böyle, bir, birliktelik, yaşamadı;, Ali, Kazgan, Tarih, yazıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı