Haber Detayı
16 Temmuz 2019 - Salı 19:17
 
Akçadağ belediye başkanı Ali Kazgan; 15 Temmuz karanlık gece alçaklığın-kalleşliğin ve soysuzluğun zirvesiydi
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Akçadağ belediye başkanı Ali Kazgan millet destanının yazıldığı 15 Temmuz’un 3. Yıl dönümünde düzenlenen törende şunları söyledi: 15 Temmuz karanlık gecesi Alçaklığın-kalleşliğin ve soysuzluğun zirvesiydi…
Gündem Haberi
Akçadağ belediye başkanı Ali Kazgan; 15 Temmuz karanlık gece alçaklığın-kalleşliğin ve soysuzluğun zirvesiydi

Akçadağ belediye başkanı Ali Kazgan;

15 Temmuz karanlık gece alçaklığın-kalleşliğin ve

soysuzluğun zirvesiydi...


15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü ülke genelinde olduğu gibi Akçadağ’da da düzenlenen etkinliklerle kutlandı. Önce şehirlik ziyaret edilip ardından şehit aileleri ile buluşuldu.


Akçadağ ilçesinde Millet destanın 3. Yıl dönümü törenlerine Akçadağ Kaymakamı Ekrem Ender Ergün, Akçadağ Belediye Başkanı Ali Kazgan, Muhtarlar Dernek Başkanı Eyüp Gönültaş, AKÇADAĞDER Başkanı Cahit Zafer Leventoğlu, STK temsilcileri, kurum ve kuruluşların müdür ve amirleri ile kalabalık bir topluluk katıldı.


Akçadağ Belediyesi Başpınar Sosyal Tesislerinde de gerçekleştirilen etkinlikler mevlid okunmasıyla başladı. Şiirler-fatihalar etkinlikte yer aldı.


Akçadağ Kaymakamı Ekrem Ender Ergün ve Akçadağ Belediye Başkanı Ali Kazgan’ın konuşmaları da vardı. Daha sonra Akçadağ Belediyesi tarafından hazırlanan aşure ikramı yapıldı davetlilere ve halka.
KAZGAN NE DEDİ?


Akçadağ belediye başkanı Ali Kazgan yaptığı konuşmada “15 Temmuz akşamı…O karanlık gece 15 Temmuz karanlık gecesi alçaklığın-kalleşliğin ve soysuzluğun zirvesiydi. 
Millet o hain darbeye Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın daveti ile sokaklara inerek alçaklığa-kalleşliğe ve soysuzluğa dur dedi.


Milletimiz destan yazdı. Bugün o destanın 3. Yıldönümünü halkımızla el ele gönül gönüle omuz omuza kutluyoruz.”

HABERİN FOTOĞRAFLARI:Bahattin Bozkuş

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Akçadağ, belediye, başkanı, Ali, Kazgan;, 15, Temmuz, karanlık, gece, alçaklığın-kalleşliğin, ve, soysuzluğun, zirvesiydi,
Yorumlar
Haber Yazılımı