Akçadağ'da Ali Kazgan’a AK Parti freni mi? Tekstil atölyesi açılamıyor
Haber
13 Haziran 2019 - Perşembe 16:09
 
Akçadağ'da Ali Kazgan’a AK Parti freni mi? Tekstil atölyesi açılamıyor
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya'nın Akçadağ ilçesi'nde istihdama önemli katkı sunacak bir proje olan Tekstil Atölyesi AK Parti grubunun itirazları nedeniyle faaliyete geçirilemiyor.
Gündem Haberi
Akçadağ'da Ali Kazgan’a AK Parti freni mi? Tekstil atölyesi açılamıyor

Akçadağ'da Ali Kazgan’a AK Parti freni mi?

Tekstil atölyesi açılamıyor...
Günün gündemi...Akçadağ'da Kültür Mahallesi'nde bulunan yapımı yüzde 95 oranında tamamlanan ve önümüzdeki günlerde açılışının yapılması planlanan  yaklaşık olarak 500 kişiye istihdam sağlayacak olan Tekstil Atölyesi'ne kaynak oluşturacak taşınmaz satışı AK Parti grubuna takıldı.

Akçadağ'da Kazgan'a AKP freni!
Akçadağ Belediye Meclisi, Akçadağ Belediye Başkanı Ali Kazgan’ın il dışında olması nedeniyle Akçadağ  Belediye Meclis Başkan Vekili Mustafa Evin başkanlığında Haziran ayı olağan toplantısını, Belediye Meclisi Toplantı Salonu’nda yaptı.

ali kazgan ile ilgili görsel sonucu
Yoklama, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile birlikte başlayan Meclis Toplantısı’nda meclis gündemine gelen muhtelif mahallelerdeki belirlenmiş taşınmazların ihale edilerek satışa sunulması konusu AK Parti grubunun itirazları sonucunda ret edilirken, bahse konu Tekstil Atölyesi için daha önceleri destek sözü veren Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük'ünde gelen baskılar sonrasında Akçadağ'daki yatırımları askıya aldığı öğrenildi.
Konuya tepki gösteren Akçadağlılar; İlçenin seçilmiş belediye başkanını cezalandırma adına atılan bu adımların Akçadağ'a zarar verdiğini belirterek, "Akçadağ baskıya gelmez, Akçadağlı dayatmaya gelmez gerekirse kendi arsalarımızı satarak Tekstil Atölyesi için gereken kaynağı buluruz.Başkanımızın yanındayız, kimse Akçadağ üzerinde küçük hesaplar yapmasın" diye konuştular

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Akçadağ'da, Ali, Kazgan’a, AK, Parti, freni, mi?, Tekstil, atölyesi, açılamıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı