Haber Detayı
31 Ekim 2018 - Çarşamba 14:30
 
Akçadağ’da sevilen isim Murat Maskar’da belediye başkanlaığına aday
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Yerel seçim öncesi geri sayım devam ederken Malatya’nın ilçelerinde de belediye başkan aday adayları bir bir kamuoyuna çıkıyor.
Siyaset Haberi
Akçadağ’da sevilen isim Murat Maskar’da belediye başkanlaığına aday

Akçadağ’da sevilen isim Murat Maskar’da belediye başkanlaığına aday 
İşte o aday adaylarından da birisi Murat Maskar. Akçadağ’da sevilen isim Murat Maskar’da belediye başkanlığına aday adayı oldu.
Akçadağ belediye başkan aday adayı Murat Maskar, yaptığı açıklamada”Malatya’nın en büyük ilçelerinden olan ve kentle birleşen  Akçadağ'ı hak ettiği yere getireceğiz.


Şahsım ve oluşturacağım ekip arkadaşlarımla birlikte , tabi ki Akçadağ'ın esas değerleri vatandaşlarımızla beraber ortak akıl ile birlikte yeniden Akçadağ'ı inşa edeceğiz.”dedi.
AK parti Akçadağ Belediye Başkan Aday Adayı Murat Maskar, yaptığı açıklamada daha sonra şunları söyledi:
“Akçadağ'da şu an bir birinden kıymetli ve değerli Belediye Başkan Aday Adayı dava arkadaşlarım var. 
Her bir adayımız tabiî ki doğduğu topraklara vefa borçlarını ödemek için aday oldular.

Bende bu duygularla Doğduğum bu Ata topraklarına ecdat topraklarına vefa borcumu ödemek , Akçadağ'ımızı hak ettiği yere taşımak için Ak partiden 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Akçadağ Belediye Başkanlığı için aday adayı oldum.. İnşallah Partim ve Akçadağ'lılar beni aday gösterirse kimliğimle bilgi ve birikimimi Akçadağ için harcamak istiyorum.

Akçadağ'ımızın daha yaşanılabilir, Sosyal, Kültürel , Turizm , Sağlık , Eğitim ve bunun gibi birçok sorunlarının giderilmesi ve hizmetlerin alına bilmesi için ben ve oluşturacağım ekip arkadaşlarımla birlikte , tabi ki Akçadağ'ın esas değerleri vatandaşlarımızla beraber Ortak akıl ile birlikte yeniden Akçadağ'ı inşa edeceğiz. Birbirinden önemli projelerle 31 Mart 2019 yerel seçiminde aday olmam durumunda , Akçadağ'ımızın makus tarihini yeniden değiştirip İlçemizi hak ettiği noktaya taşıyacağıma inandığım için bu yola çıktım.

Akçadağ Türkiye için model bir ilçedir. Alevisi - Sünlüsü , Türk'ü - Kürt'ü kısacası tüm farklılıkları bir zenginlik içerisinde asırlardır barış ve kardeşlik içerisinde sorunsuz bir şekilde yaşamaktadır. Akçadağ Bu barındırdığı zenginlikle gerçekten Türkiye için model bir İlçedir. Barışın , Kardeşliğin , Huzurun adresidir Akçadağ.
Demem o ki ben aday gösterilsem de , gösterilmesem de Akçadağ'ımın , seçilecek Başkan Adayımın ve Partimin emrindeyim.

Bu arada Genel Başkanım Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ a , Ak Parti Malatya Milletvekillerime Malatya İl Başkanım ve Akçadağ İlçe Başkanıma ve tüm Camiamıza teşekkür ediyorum.”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Akçadağ’da, sevilen, isim, Murat, Maskar’da, belediye, başkanlaığına, aday, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı