Akçadağ belediye başkan aday adayı oldu
Haber
02 Kasım 2013 - Cumartesi 23:23
 
Akçadağ belediye başkan aday adayı oldu
AK Parti Akçadağ Belediye Başkan aday adayı Abdullah Adalmış Ak Parti Akçadağ ilçe başkanlığına yaptığı müracaatla Akçadağ Belediye Başkanlığına aday adayı oldu.
Siyaset Haberi
Akçadağ belediye başkan aday adayı oldu

Akçadağlıların sevdiği isim Abdullah Adalmış aday adaylık başvuru formunu AK Parti Akçadağ İlçe Başkanı Vahap Yücekaya ya teslim etti. Aday adaylığına ilişkin açıklama yapan Abdullah Adalmış, " Akçadağ İlçemizin sorunlarını yakinen biliyorum. Yaptığım istişareler ve edindiğim tecrübelerimi halkıma hizmet ederek değerlendirmek istiyorum. Bu sebeple Akçadağ Belediye Başkan Aday Adaylığına müracaat ediyorum. Bundan sonraki taktir Teşkilatımız ve Halkımızındır. Aday adaylığımızın Akçadağ İlçemize hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Ak Parti Akçadağ belediye başkan aday adayı Abdullah Adalmış açıklamasına devam ederek “30 Mart yerel seçimlerine katılmak üzere adaylığımı açıklamış bulunuyorum. Halkımızın teveccühü, Partimizin desteği ile görev bize hasıl olursa Encümenlerimiz, ilçe başkanımız, teşkilatımız, Kaymakam ve mülki amirlerimiz ile istişareli ve koordineli bir şekilde “Durmak yok, yola devam” düsturuyla birlikte Akçadağ’ımıza, Köylerimize ve mahallelerimize en güzel hizmetleri sunacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın. Şayet görev bize verilmez, Başka bir aday adayı arkadaşımıza nasip olursa en ufak bir kırgınlık, üzüntü çekmeden hangi kardeşimiz aday olursa 30 Mart günü sandıklar açılıncaya kadar beraber bütün mahallelerimizin gerekirse ev, ev sokak, sokak dolaşmak suretiyle çalışacağım. Kazanırsak hayırlı olsun, kaybedersek dünyanın sonu değil” şeklinde konuştu.

Yoğun bir katılımla Adalmış başvurusunu yaptı.(akçadağ güncel)

 

 

Kaynak: Editör: Uğur Hanbey Aladağ
Etiketler: AK, Parti, Akçadağ, Belediye, Başkan, aday, adayı, Abdullah, Adalmış, Ak, Parti,
Yorumlar
Haber Yazılımı