Haber Detayı
21 Mayıs 2020 - Perşembe 23:25
 
AKSA İl Müdürü Gel: Malatyalı'ya sorunsuz hizmet vermek istiyoruz
M.Fırat Toper…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… AKSA Elektrik Fırat Elektrik Parekende Satış A.Ş. Malatya İl Müdürü Mustafa Gel, depremin ardından yaşayan pandemi sürecinde Malatyalılara sorunsuz hizmet vermeye çalıştıklarını söyledi.
Teknoloji Haberi
AKSA İl Müdürü Gel: Malatyalı'ya sorunsuz hizmet vermek istiyoruz

AKSA İl Müdürü Gel;

Malatyalı'ya sorunsuz hizmet vermek istiyoruz...

Malatya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret eden ve Cemiyet Başkanı Vahap Güner ve Yönetim Kurulu üyeleri ile bir araya gelen AKSA Elektrik Fırat Elektrik Parekende Satış.A.Ş. Malatya İl Müdürü Mustafa Gel, AKSA Borç Takip Yöneticisi Ahmet Akçal ile birlikte Malatya basını hakkında bilgi alarak yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi. Malatya'da yaşanan deprem ve hemen ardından gelen küresel bir sorun olan Covid-19 Corona pandemi sürecinde Malatyalılara ve İşletmelere sorunsuz hizmet vermeye çalıştıklarını söyledi. Malatya'nın bölge illeri arasında tahsilat bakımından en iyi il durumunda olduğunu kaydeden Gel, "Malatya'da tüm abonelerimize en iyi hizmete vermeye çalışıyoruz. Şüphesiz eksikliklerimiz olabilir, bu nedenle başta basın kuruluşlarımız olmak üzere tüm kuruluşlarımızı ziyaret ederek bilgi almak istiyoruz. Bir sorun olduğunda da anında çözmek istiyoruz. Malatya bölgenin en güçlü potansiyeli olan bir ilimizdir. Basın kuruluşlarımızla da sık sık bir araya gelerek sorunları dinlemek istiyoruz" dedi. 

Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Vahap Güner, AKSA Elektrik Fırat Elektrik Parekende Satış.A.Ş. Malatya İl Müdürü Mustafa Gel'in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Malatya'da yayın yapan Gazete, Radyo, Televizyon ve internet medyası hakkında bilgi vererek, Malatya basınına destek olunmasını istedi.

FIRAT EDAŞ BAYRAMDA KESİNTİSİZ ENERJİ İÇİN HER AN YANINIZDA!

Fırat EDAŞ, Ramazan Bayramı tatili boyunca görev bölgesinde enerji arzı sürekliliğini en iyi şekilde sağlamak için hazırlıklarını tamamladı.

Müşteri memnuniyeti esasıyla Bingöl, Elazığ, Malatya ve Tunceli’de bir milyon müşterisine elektrik dağıtım hizmeti veren Fırat EDAŞ, sokağa çıkma yasağının ilan edildiği Ramazan Bayramı süresince kaliteli ve kesintisiz elektrik dağıtım hizmeti noktasında gerekli tüm tedbirleri aldı.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında arife günü ve bayramın ilk üç gününde sokağa çıkma yasağının uygulanacağının açıklanması ile Fırat EDAŞ, hizmet bölgesindeki şebekelerinde bakım onarımları tamamladı.

4 günlük sokağa çıkma yasağı boyunca planlı kesintileri ertelendiğini ifade eden Fırat EDAŞ; uzaktan izleme ve kontrol merkezinden (SCADA) şebekelerindeki enerji sürekliliğin anbean izleneceğine dikkat çekti. Olası arıza durumlarında ise oluşturulan nöbetçi ekiplerle arızalara zamanında müdahale edileceği vurgulandı.

Herkesin evlerinde olacağı sorumluluk bölgesinde bayramın huzurlu ve mutlu bir şekilde geçirilmesine katkı sağlamak için Fırat EDAŞ, 186 Arıza İhbar ve Çözüm Merkezi’nin yanı sıra Fırat EDAŞ mobil uygulamasıyla müşterilerin her an yanlarında olacaklarının altını çizdi.

7/24 elektrik kaynaklı her türlü ihbar ve şikayetin değerlendirildiği Alo 186 çağrı merkezinin bu bayramda aktif bir şekilde hizmette olacağı hatırlatıldı. Müşterilerin Google Play ve App Store’da yer alan mobil uygulamayı tablet veya cep telefonlarına indirerek, arıza bildirimlerinden fatura tahsilatına kadar birçok hizmeti kolaylıkla gerçekleştirebilecekleri ifade edildi.

“Aileniz size, enerjiniz bize emanet” diyerek, hassas süreçte herkesin evde kalması yönünde çağrıda bulunan Fırat EDAŞ; ülkece sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir bayram geçirilmesini diled

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: AKSA, İl, Müdürü, Gel:, Malatyalı'ya, sorunsuz, hizmet, vermek, istiyoruz,
Yorumlar
Haber Yazılımı