Haber Detayı
12 Şubat 2019 - Salı 16:30
 
AKSA’nın yeni Müdürü Ateş’ten Başkan Gürkan’a ziyaret...
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika...Sıcak Haber... Aksa Malatya Doğalgaz Dağıtım A.Ş. ye yeni şirket müdürü olarak atanan Güngör Ateş Battalgazi Belediye Başkanımız Selahattin Gürkan’ı makamında ziyaret ederek, 2019 yatırım faaliyetleri hakkında bilgi paylaşımında bulundu.”
Yaşam Haberi
AKSA’nın yeni Müdürü Ateş’ten Başkan Gürkan’a ziyaret...

AKSA’nın yeni Müdürü Ateş’ten;

Başkan Gürkan’a ziyaret...
Ziyarette kurumların koordineli çalışması konusunda ellerinden geleni yapacaklarını, birlikte Malatya’yı Doğalgaz konusunda güvenli ve başarılı bir şekilde donatacaklarını dile getiren Ateş, Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığı sebebiyle de Gürkan’a başarı dileklerini iletti.  
Battalgazi Belediye Başkanı ve aynı zamanda Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı adayı olan Gürkan; bu ziyaretten memnun kaldığını, kurumların birlikte ve koordinasyonu sağlayarak çalışmaları durumunda başarının yakalanacağını, Belediye olarak ayrım yapmadan en ücra köşelere bile hizmet götürdüklerini aktararak, mahallelerde hizmet standartlarının arttığını söyledi. Malatya’nın tüm kurumları ile el ele vererek bu başarı çıtasını Büyükşehir Belediye Başkanı olarak da artıracaklarını, bundan sonraki çalışmalarında da birlikte hareket edeceğimiz Ateş’e başarılar dilediklerini dile getirdi. 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: AKSA’nın, yeni, Müdürü, Ateş’ten, Başkan, Gürkan’a, ziyaret...,
Yorumlar
Haber Yazılımı