Aladağ sordu Başkan Gevrek cevapladı; gereğini yapıyorum
Haber
08 Ağustos 2020 - Cumartesi 03:47
 
Aladağ sordu Başkan Gevrek cevapladı; gereğini yapıyorum
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya’da gündemin ilk sırasına Divan’ın kararı oturdu…Bir an da Malatya’da deprem-koronavirüs alt sıraya Divan’ın kararı ilk sıraya oturdu…
Gündem Haberi
Aladağ sordu Başkan Gevrek cevapladı; gereğini yapıyorum

Aladağ sordu Başkan Gevrek cevapladı;

Gereğini yapıyorum...

Yeni Malatyaspor Divan Kurulu toplantı sonrasında şu açıklama geldi…” Malatya kamuoyunun bu beklentisi doğrultusunda kulüp başkanı ve yönetim kurulunun gereğini yerine getirmesi, tavsiye ve çağrımızdır.” Bu açıklamanın ardından Malatya Olay gazetesi -Malatyamhaber gazetesi ve Malatya Olay Tv olarak kamuoyuna doğru-tarafsız haberi sunmak için Başkan Adil Gevrek’le irtibata geçtik.

Ali Aladağ sordu, Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek cevapladı…Başkan Gevrek’e ilk sorumuz Divan’ın kararı oldu…

Başkan Adil Gevrek “Karara saygı duyuyoruz…Tavsiyelerine uyuyoruz…” dedi.Başkan Gevrek, daha sonra “Divan’ın görevini yerine getirdi…Sıra bizde “ifadelerini kullandı.

Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek nasıl bir yol izleneceği konusunda da “Cumartesi günü kamuoyuna açıklama yapacağım.”dedi…

Başkan Gevrek" Divan kurulunun almış olduğu tavsiye kararı yerinde saygı ile karşılıyorum…Bu karar doğrultusunda çok iyi transferlerle güçlü bir takım kuracağız.

Tribünleri dolduracak 2-3 isimle görüşmelerimiz bitmek üzere. “açıklamasını da yaptı. 

KAMUOYUNA AÇIKLAMA…

Başkan Gevrek, Cumartesi günü kamuoyuna geniş bir açıklama yapacaklarını da vurgulayıp “Açıklamayı bekleyin…Haberi öyle yapın” sözlerini ekledi.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Aladağ, sordu, Başkan, Gevrek, cevapladı;, gereğini, yapıyorum,
Yorumlar
Haber Yazılımı