Haber Detayı
05 Ağustos 2019 - Pazartesi 15:40
 
Aladağ sordu, Çalık cevapladı; yeni bir sayfa ile 2023 seçimlerine hazırlanacağız
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… AK Parti MKYK Üyesi Öznur Çalık “2023 seçimlerine daha farklı motivasyonla daha dinamik bir şekilde hazırlanacağız. Büyük bir aileyiz. Kuruluş ruhu ile çok çalışacağız.”dedi.
Siyaset Haberi
Aladağ sordu, Çalık cevapladı; yeni bir sayfa ile 2023 seçimlerine hazırlanacağız

Aladağ sordu, Çalık cevapladı;

Yeni bir sayfa ile 2023 seçimlerine hazırlanacağız...
AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık ile bir araya geldik. Çalık, önümüzdeki 4 yılda seçimsiz bir sürecin olduğunu belirtip “Daha çok çalışacağız.”dedi ve ardından şunları ekledi:

Görüntünün olası içeriği: Hanbey Dündar ve Ali Aladağ, oturan insanlar
ÇALIK “LİDERİMİZ ERDOĞAN’IN EMRİNDE…”
“Yeni bir sayfa ile 2023’e sapasağlam bir şekilde dava ruhumuzu diri tutarak hazırlanacağız. Ekibimize inanıyoruz. Milletvekillerimizle, belediye başkanlarımızla, teşkilatlarımızla biz daha çok çalışmaya hazırız. Rabbim bizi davamızdan geri duranlardan, istikametten çıkanlardan eylemesin.” 
“Bereket, kardeşlik ve dayanışmanın şehri Malatya’mızda kadim geçmişimizden aldığımız ilham ve yeni bir vizyonla daha aydınlık bir geleceğe yürümeye, hedeflerimize hep birlikte ulaşmaya devam edeceğiz.” dedi.
ÇALIK “DURMAK YOK, YOLA DEVAM…

“Her an seçim olacakmış gibi çalışmalarımızı aynı düzen ve disiplinle devam ettireceğimize inanıyorum.  Ve hemen şunu da belirtiyorum. 4 yıl seçim yok.
Cennet şehrimiz için çalışmayı sürdüreceğiz. Durmak yok, yola devam.” 
Malatya’mız için 4 yıl gece-gündüz çalışacağız. Hedefleri olan, değer üreten, akıllı ve benzersiz şehir için çaba sarf eden, her alanda şehrin istikbaline en yüksek katkıyı sunacak çalışmalar dün olduğu gibi bugünde yapacağız.
ÇALIK “BİZ HİZMETİ BİLİRİZ…”
Ak hizmetler ortada. Genel Başkanımız-Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın liderliğinde bu ülkeye, kadim şehrimize hizmetler sundu. Sunmaya da devam ediyoruz.
 Seçimlerin hemen sonrasında yerelde ve genelde hizmet yolunda yürüyoruz.
AK Parti’mizin sunduğu en önemli hizmet olan etkin belediyeciliği-gönül belediyeciliğini halkımızla buluşturduk.
Malatya’mızın genelinde gece gündüz çalışıyoruz. “
ÇALIK “İLK GÜNKÜ AŞKLA ÇALIŞMAYA DEVAM…”

Görüntünün olası içeriği: Hanbey Dündar ve Ali Aladağ, oturan insanlar
Ülkemizde ve şehrimizde yaşam standartlarını ve gelir düzeylerini arttıracak çalışmalar için ilk günkü aşkla çalışmaya devam edeceğiz.
ÇALIK”İSTİŞARE KÜLTÜRÜNÜ ÖNEMSİYORUZ…”
Liderimiz Erdoğan’la ülkemizde yapılan hizmetler ortada. Bunlara yeni hizmetleri ekleyeceğiz.
Ülkemizi ve şehrimizi hizmetlerle  ilmek ilmek dokuyoruz. Biz; gücümüz olan birlik ve beraberliği ülkemizin ve şehrimizin avantajı olarak görüyor, istişare kültürünü çok önemsiyoruz. Bizim derdimiz Türkiye’mize ve Malatya’mıza hizmettir. Halkımızın desteğine ve duasına talibiz. Rabbim birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendirsin, çalışmalarımızı kolaylaştırsın.
ÇALIK “AK PARTİ DAVA HAREKETİDİR…”
“Bizim siyaset anlayışımızda milletten uzaklaşmak, küsmek asla söz konusu değildir. Biz muhasebemizi yaparak nerelerde eksiklik var, bunları tespit ederek daha fazla gayretle çalışacağız. Partimizin en önemli özelliklerinden, ilkelerinden olan değişim ve dönüşüm sürecini işleteceğimizi altını çizerek vurgulamak istiyorum. 
AK Parti, kurulduğu günden bu yana, milli iradenin üstünlüğünü esas alan bir siyasi partidir. Karşılaştığımız her türlü zorlukta, girdiğimiz her mücadelede aziz milletimizin desteğini yanımıza alarak çalışmalarımızı sürdürdük ve bugün de görüyoruz ki sürdürmeye devam ediyoruz. 

Görüntünün olası içeriği: Hanbey Dündar ve Ali Aladağ, oturan insanlar
Ülkemiz için Malatyalı hemşehrilerimiz için çalışmaya, üretmeye, sorunları çözmeye, yeni projelerimizi gerçekleştirmeye durmadan devam edeceğiz. Partimizin istikrarını bozmak isteyenlere karşı en güzel cevabı, çalışmalarımızla, icraatlarımızla, reform ve başarılarımızla vermeyi sürdüreceğiz, bunda kararlıyız. 
AK Parti bir dava hareketidir, milletimizin geçmiş ile bağıdır. Büyük davalar, büyük adamlar ile yürür. Bu davanın lideri de Recep Tayyip Erdoğan’dır.” 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Aladağ, sordu,, Çalık, cevapladı;, yeni, bir, sayfa, ile, 2023, seçimlerine, hazırlanacağız,
Yorumlar
Haber Yazılımı