Haber Detayı
22 Şubat 2020 - Cumartesi 16:53
 
Ali Kazgan’la Akçadağ belediyesi projelerinde hız kesmiyor
Uğur Hanbey Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Bağımsız belediye başkanı Ali Kazgan’la Akçadağ belediyesi projelerinde hız kesmiyor. Akçadağ için önem taşıyan bir proje daha imzalandı.
Gündem Haberi
Ali Kazgan’la Akçadağ belediyesi projelerinde hız kesmiyor

Ali Kazgan’la Akçadağ belediyesi;

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, iç mekan

Projelerinde hız kesmiyor...

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, oturuyor, oturma odası, masa ve iç mekan
2019 yılı Fizibilite Desteği programı kapsamında Akçadağ Belediyesi tarafından hazırlanan ve Fırat Kalkınma Ajansı tarafından kabul gören “Akçadağ Soğuk Hava Deposu Fizibilite Etüdü Projesi” Sözleşmesinin imza töreni Belediye Başkanı Sayın Ali Kazgan’ın katılımıyla gerçekleşti.
Fırat Kalkınma Ajansı toplantı salonunda gerçekleştirilen imza töreninde ev sahibi Fırat Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Abdulvahap Yoğunlu ve Belediye Başkanı Ali Kazgan hazır bulundular. Gerçekleştirilen imza töreninin ardından Başkan Kazgan; “İlçe genelinde yetiştirilen meyve ve sebzelerin hem yaş hem de kurutulmuş olarak çiftçiler tarafından muhafaza edilmesi ve bu suretle ilçe ekonomisinin canlanması açısından düşünüldüğünde ilçede bir Soğuk Hava Deposu yapımına ihtiyaç olduğunu, ancak bu Soğuk Hava Deposunun yapımı öncesinde gerek bu anlamda ihtiyaçların ortaya çıkarılması ve gerekse de Deponun kurulum alanının belirlenmesinde kaynak oluşturacak bir fizibilite raporunun ortaya konulması adına bu projenin çok önemli olduğunu, aynı zamanda bu raporun ilçe adına hem bugün hem de ileriki yıllarda vatandaşlarımıza ve İlimiz adına bir kaynak oluşturacaktır.”
Başkan Kazgan; sözlerini şöyle noktaladı “Bu vesile ile hem projenin hazırlanmasında emeği geçen personeline hem de bu anlamda mali desteklerini sunan Fırat Kalkınma Ajansı Yönetimine teşekkürlerimi sunuyorum.”

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, iç mekan

HABERİN FOTOĞRAFLARI:

Bahattin Bozkuş

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Ali, Kazgan’la, Akçadağ, belediyesi, projelerinde, hız, kesmiyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı