Haber Detayı
11 Mart 2019 - Pazartesi 14:02
 
Arapgirli kararını vermiş yoluna devam diyor...
Hasan Eryılmaz...:Malatya Olay-Malatya Öz Haber-Malatya Flaş Haber...: Son dakika... Sıcak haber... Malatya'da yerel seçim öncesi...Üç gazeteci m-nabız tutmaya devam ediyor. Gazeteciler Ali Aladağ,Remzi Hayta ve Hasan Eryılmaz 31 Mart seçimleri öncesinde Arapgir'in nabzını yokladı.
Siyaset Haberi
Arapgirli kararını vermiş yoluna devam diyor...

Arapgirli;

Kararını vermiş yoluna devam diyor...

Yerel seçimler öncesi ilçe gezileri kapsamında Arapagir ilçesini ziyaret eden gazeteciler vatandaşlarla yüz yüze görüşerek 31 Mart seçimlerine sayılı günler kala Arapgir'deki son durumu yerinde gözlemledi.

Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, Ali Aladağ dahil, ayakta duran insanlar ve açık hava

- Birlikte yaşama kültürünü özümsemiş, üretmenin ne kadar önemli olduğu bilinciyle, üretileni de birlikte paylaşmayı bir gelenek haline getirmiş,  Arapgirliler 31 Mart seçimlerinin biran evvel gerçekleşmesini arzu ediyor.İlçe halkı özellikle son dönemlerde siyasilerin bölgeye olan ilgisinden yoğun ziyaretlerde sıkılmış durumda.Çoğu zaman bir baskıya dönüşen ziyaretlerin bölgedeki birlikte yaşama kültürüne zarar verecebileceği endişesi taşıyan Arapgirliler yüksek sesle düşünmese bile kararını vermiş ve bu kararı muhkemleştirmiş.

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, Ali Aladağ dahil, gülümseyen insanlar, oturan insanlar

- Arapgir'in hangi köşesini gitsek başkan Cömertoğlu tarafından üretime teşvik edilen ve üreten insanlarla karşılaşıyoruz.İki dönemdir Arapgir'de Belediye başkanlığı görevini başarı ile sürdüren Arapgir'in çalışkan, sevilen, başarılı Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, Arapgir'de çok şeyi başarmış durumda.Bunun ziyadesi ile farkında olan Arapgirliler,31 Mart yerel seçimlerinin ilçe  için çok önemli olduğunu istikrardan yana oy kullanacaklarını bir macera arayışı içinde olmayacaklarını belirterek," Yerel seçimlerde adaya bakılır partiler ikinci plandadır.Bu kapsamda 10 yıldır Arapgir'de başkanlığımızı yapan Haluk Cömertoğlu ile devam edilmesininden yanayız.

Paşalar ve Kiziroğlu’nun diyarı Apargir’de Haluk Cömertoğlu var

Bu yöndeki irademizi de sandığa yansıtacağız.Tepeden inme Arapgir'i tanımayan bizim kendini,kendinin bizi tanımadığı isimlerle Arapgir nasıl yol alabilir ki; Cömertoğlu bizleri biliyor, biz onu biliyoruz. İçimizden biri, bizden biri olan ayrım yapmadan herkesime eşit mesafede hizmet götüren toplumun tüm kesimleri ile barışık iletişim kanallarını sürekli açık tutan bir başkandır Cömertoğlu. Dolayısıyla bizler bir arayış içerisinde değiliz, inşallah 31 Mart'ta kazanan yine Arapgir olacak " diye konuştular

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, oturan insanlar, sakal ve iç mekan

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Arapgirli, kararını, vermiş, yoluna, devam, diyor...,
Yorumlar
Haber Yazılımı