Asena Erkin Caner Erkin'i aldattı iddiası
Haber
27 Kasım 2013 - Çarşamba 12:05
 
Asena Erkin Caner Erkin'i aldattı iddiası
Fenerbahçeli başarılı futbolcu Caner Erkin'in tasarımcı eşi Asena Erkin ile popçu Berkay'ın Akmerkez'in bebek odasındaki buluşmasını Sabah Gazetesi görüntüledi. "Yakalandık" diye bağıran Asena Erkin, ne yapacağını bilemedi. Berkay'ın ilk tepkisi "Sil o fotoğrafı!" oldu! İşte Sabah Gazetesi'nde yer alan haber...
Yaşam Haberi
Asena Erkin Caner Erkin'i aldattı iddiası

Bu fotoğraflar çok konuşulur! Son dönemde magazin dünyasında sıkça konuşulan, TV'de üzerine tartışılan Asena Erkin-Berkay ilişkisine dair dedikodular, ikili tarafından yalanlanırken ilginç bir gelişme yaşandı. İkiliyi Akmerkez'de görüntüleyen muhabir Hakan Uç, o günü anlattı:

KAPIDA GÖREVLİ BEKLEDİ

'Akmerkez'de dolaşırken fast food katında Asena Erkin'i gördüm. Asena Erkin'in telefonda konuşurken 'Bebek odasında buluşalım' sözünü duyunca, onu izlemeye başladım. Hızlı adımlarla bebek odasına girdi. Ben bir kenarda beklerken ondan 5 dakika sonra odaya bu kez Berkay girdi. Berkay, içeriye girdiği an kapıyı kilitledi. O sırada kapıda bir görevli belirdi ve onlar dışarı çıkana kadar orada bekledi.'

ASENA ERKİN VE CANER ERKİN

ASENA ERKİN: YAKALANDIK!

Yaklaşık yarım saat sonra bebek odasından, önce Asena Erkin çıktı. Hızlı adımlarla koridora yöneldi. Hemen ardından ise bu kez kapıda Berkay belirdi. O anı görüntülemek için fotoğraf makinemin düğmesine bastım, flaş patladığı an Asena Erkin 'Yakalandık!' diye çığlık attı. Asena Erkin, ters istikamete yönelip hızla ortadan kayboldu. Berkay ise bana doğru yöneldi.

CANER ERKİN: KARIMA GÜVENİYORUM

'AYSEL' DİYE KAYITLI

"Berkay 'Sil o fotoğrafı, bu konu burada kapansın!' dedi. Sonra telefonunu eline alıp 'Seni Asena ile konuşturacağım' dedi. Ve telefonuna 'Aysel' olarak kayıtlı olan kişiyi aradı. Karşımdaki Asena Erkin'di ve bana telefonda, 'Biz orada sadece konuşuyorduk. Bu fotoğraflar yayınlanırsa herkesin başını ağrıtır' dedi.

ASENA ERKİN'DEN İLK AÇIKLAMA...

 Asena Erkin'in yakın çevresine, "O fotoğraf temmuz ayında çekildi. Berkay'la da 4 aydır görüşmüyorum, neden şimdi yayınlanıyor" dediği öğrenildi.(sabah-ensonhaber)

‘BiZDEN SKANDAL ÇIKMAZ’

‘BiZDEN SKANDAL ÇIKMAZ’

Şarkıcı Berkay’la bir AVM’nin bebek odasından çıkarken çekildiği öne sürülen fotoğrafları bir gazetede yayımlanan futbolcu Caner Erkin’in eşi Asena, “Evliliğimizde sıkıntı yok. Boşuna uğraşmasınlar, bizden skandal çıkmaz” dedi.

Fenerbahçe oyuncusu Caner Erkin’in eşi Asena Erkin, “Bu yapılan çok ayıp. Eşimle büyük şok yaşadık. Kendisi çok kızgın ve üzgün” dedi. Asena Erkin ayrıca eşi Caner Erkin’in kulübün koyduğu yasaktan dolayı konuşmayacağını söyledi.
Berkay’la iş yaptıklarını ifade eden Asena Erkin, “Bu fotoğraf 
4 ay önce çekildi. Ayrıca orası tuvaletin önü, bebek odası değil. İş için bir araya gelmiştik. Ortada bir ihanet yok. Ben daha o gün olayı anlatmıştım. Caner her şeyimi bilir. Haberi görünce ikimiz de şoke olduk. Böyle bir şey olsa Akmerkez’de mi buluşuruz?” dedi.
Caner başarılı bir futbolcu olduğu için bunların yapıldığını belirten Asena Erkin, “Haberleri ailem de okuyor. Ben Caner’e aşık olarak evlendim, hâlâ da aşığım. Ortada bir ihanet olsa niye bu kadar uzun sürsün? Bir tercih yapılması gerekmez mi? İki adam da bunu kabul mü edecek? Saçma sapan bir şey var ortada... Caner haberi gördüğünde tepki göstermedi çünkü neyin ne olduğunu biliyor. Evliliğimizde bir sıkıntı yok. Boşuna uğraşmasınlar bizden skandal çıkmaz” şeklinde konuştu.

İLKNUR TAŞ-Milliyet

 
Kaynak: Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Fenerbahçeli, başarılı, futbolcu, Caner, Erkinin, tasarımcı, eşi, Asena, Erkin,
Yorumlar
Haber Yazılımı