AVM 4. yıl kutlaması karnaval havasında
Haber
15 Kasım 2013 - Cuma 21:49
 
AVM 4. yıl kutlaması karnaval havasında
Malatya halkının en çok ilgi gösterdiği Malatyapark Alış veriş merkezinin 4. kuruluş yıldönümü çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. Kutlamalar 1 ay sürecek.
Kültür Haberi
AVM 4. yıl kutlaması karnaval havasında

Görkemli start alan kutlama törenlerine Yeşilyurt İlçe Kaymakamı Nesim Babahanoğlu, Battalgazi İlçe Kaymakamı Asalet Karabulut, İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cemil Çelik, Malatya Park Yönetim Kurulu Üyesi ve Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Kavuk, Malatya Girişim Grubu Üyeleri ile halk katıldı.

AVm'de saat 19.30 da Pasta kesimi öncesi konuşan Malatya Park Yönetim Kurulu Üyesi ve Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Kavuk, “Sizlerle birlikte 4’ncü yılımızı kutluyoruz. Ne mutlu bize görevimizi yapıp, bu yaşam merkezilerini sizlere hediye ettik. Biz sizleri çok seviyoruz. Malatya’mızı çok seviyoruz” dedi. Daha sonra ise Malatya Park alış veriş merkezi müdürü Kemal Arslan iMalatyalıları büyük sürprizlerin beklediğini dile getirip şunları söyledi :
“Malatya Park, Malatya’ya değer katmak üzere kurulmuş bir alış veriş merkezidir. Bugüne kadar bizlere vermiş olduğunuz destek ve bu mutlu günümüzde de yanımızda olmanızdan dolayı teşekkür ediyoruz”
Daha sonra 4’ncü yıldönümü pastası kesildi.Sunuculuğunu Vatan Şaşmaz’ın yaptığı kutlama programı çerçevesinde daha sonra Akademi Mizansen Modern dans grubu gösterisi yapıldı.Ukraynalı akrobat Mariana’nın ip gösterisi ise vatandaşları büyüledi. Herkesin büyük bir hayranlıkla izlediği Mariana’nın akrobatik ip gösterisi büyük alkış aldı.Emrah Uçar’ın verdiği konserin ardından, karnaval gösterisi yer aldı.
Duran adam ise ayrı dikkat çekti.

Vatan Şaşmaz-Ali Aladağ...

Duran adam

Işık gösterisi

Kaynak: Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya, halkının, çok, ilgi, gösterdiği, Malatyapark, Alış, veriş, merkezinin,
Yorumlar
Haber Yazılımı