Aydın Öztürk’ün oğlunun düğününe Türkiye’nin dört bir yanında katılım
Haber
11 Ekim 2021 - Pazartesi 16:02
 
Aydın Öztürk’ün oğlunun düğününe Türkiye’nin dört bir yanında katılım
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya’nın sevilen isimlerinden Aydın Öztürk’ün oğlunun düğününe Türkiye’nin dört bir yanında katılım oldu.
Kültür Haberi
Aydın Öztürk’ün oğlunun düğününe Türkiye’nin dört bir yanında katılım

Aydın Öztürk’ün oğlunun düğününe;

Türkiye’nin dört bir yanında katılım...

Malatya’nın Başkanı Selahattin Gürkan’ın kıydığı nikahta şahitlikleri Milletvekilleri, Müdürler, Komutanlar ve tanınmış isimler ile bir çok siyasetçi ve iş adamı yaptı.

Malatya’nın sevilen isimlerinden Aydın Öztürk’ün oğlunun düğününe Türkiye’nin dört bir yanında katılım oldu.

Malatya’nın Başkanı Selahattin Gürkan’ın kıydığı nikahta şahitlikleri Milletvekilleri, Müdürler, Komutanlar ve tanınmış isimler ile bir çok siyasetçi ve iş adamı yaptı.

Aydın Öztürk’ün Oğlunun Düğünü Muhteşem Oldu    

Nurullah ve Beyza’nın mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

Reyyan da yapılan düğünde, Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, Adalet ve Komisyon Başkanı İzzettin Duman, Ağır Ceza Başkanı, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Ercan Altın, MHP İl Başkanı Mesut Samanlı,  ANAP 17 ve 18 dönem Milletvekili  Talat Zengin, 20-21-22 dönem Milletvekili  Miraç Akdoğan, Güvenlik Alay Komutanı Albay Hüdai Gökdağ, Pötürge Eski Belediye Başkanı Mehmet Polat, Mahmut Demir,  Pütürge MHP ilçe başkanı Mustafa Aluç,Yazıhan Belediye Başkanı Nevzat Öztürk, Saadet Partisi İl Başkanı Osman Marasalı, Mahmut Demirtokmercan, Tepehan Eski Bld Başkanı Nedim Çeker, Nikah şahitleri olurken, düğüne ESOB Başkanı Şevket Keskin, MTB Başkanı Ramazan Özcan, MHP Battalgazi İlçe Başkanı İlhan İlhan, MHP Yeşilyurt İlçe Başkanı Mehmet Ali Kaya, Ekonomi Başkanlığı Daire Başkanı Enver Akgül,  Malatya Gazeteciler Cemiyeti 2. Başkanı Ali Aladağ, Yönetim Kurulu Üyesi Remzi Hayta, Erenli eski Belediye Başkanı Hasan Avcı, MHP Önceki dönem İl Başkanı Bülent Avşar, Türk Ocağı Başkanı Nadir Günata, Gazeteci-Yazar Kemal Deniz, İstanbul ve Türkiye’nin Çeşitli illerinde Düğüne katılan iş adamları, Ramazan Yıldız, Mehmet Ünal, Abdullah Öz, Şahin Metin, Bayram Tilbaç, Ramazan Dede, Ahmet Akdoğan, Erdal İlbeyli, Caner Kalfa, Recep Okyay, Necmi Gülcemal, Şahin Sekman, Murat Arıkan, Ramazan Paşahan, Bayram Yalçınkaya,(Ankara) Selami Yağar (Erzurum) Ali Balat (Osmaniye)Mahmut Haşimoğlu (Şırnak) Cemal Kadıoğlu (Gaziantep) Selim Elhansu ( Van) Ertuğrul Tatar (Şırnak Tatar Aşiretinden ) ANAP eski il başkanı Rıza Sinanoğlu, Meclis üyesi Mehmet Çolak, Veysel Karacay ve bir çok tanınmış sima ile kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

Davetlileri kapıda damat Nurullah Öztürk’ün annesi ve babası Hacer-Aydın Öztürk ile gelin Beyza Aydın’ın annesi ve babası Deniz-Mustafa Aydın kapıda karşılayıp uğurladı.

Malatya Büyükşehir belediye başkanı Selahattin Gürkan genç çiftin nikahını mutluluklar dileyerek kıydı ve bir ömür boyu mutlu olmaları temennisin de bulundu.

Çifte nikah defterini MHP Milletvekili Mehmet Fendoğlu’nun vermesini Başkan Gürkan istedi. Milletvekili Fendoğlu Beyza ve Nurullah çiftini tebrik edip “Allah Mesut mutlu etsin” temennisini dile getirdi.

Milletvekili Fendoğlu, daha sonra Nikah defterini Milletvekilleri Talat Zengin ile Miraç Akdoğan’a takdim edip “Sayın vekillerim çiftimize nikah defterlerini vermelerini istiyorum” dedi.

Milletvekilleri Zengin ve Akçadağ, çiftlere öğütlerde bulunup nikah defterini “Allah hep mutlu eylesin” diyerek takdim ettiler.

Nikah şahitliğini yapanlar da çiftlere takılar takıp mutluluk dileklerin de bulundular.

Öztürk ve Aydın ailelerini mutlu günün sevenleri yalnız bırakmadı.

Malatya’da görkemli bir törenle dünya evine giren Beyza ve Nurullah çiftinin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

Öztürk ve Aydın aileleri ile genç çiftler Beyza ile Nurullah ‘a bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Düğüne İstanbul'da katılan Ramazan Yıldız"Gelenek ve göreneklerimizin yaşatıldığı Aydın Kardeşimin oğlunun düğününe katılmaktan onur duydum"dedi.

Açıklama yok.

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Aydın, Öztürk’ün, oğlunun, düğününe, Türkiye’nin, dört, bir, yanında, katılım,
Yorumlar
Haber Yazılımı