Haber Detayı
10 Mayıs 2019 - Cuma 17:00
 
Bahçeli, İstanbul’da yoğun yaşayan illerin başkanlarıyla buluştu
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika…Sıcak haber… MHP Lideri Devlet Bahçeli, İstanbul’da 240 bin ve üzerinde hemşehri nüfusu bulunan Sivas, Kastamonu, Ordu, Giresun, Tokat, Samsun, Erzurum, Malatya, Trabzon, Sinop, Erzincan, Rize, Kars, Ardahan, Mardin il başkanlarını Ankara’da bir topladı.
Siyaset Haberi
Bahçeli, İstanbul’da yoğun yaşayan illerin başkanlarıyla buluştu

MHP Lideri Devlet Bahçeli;

İstanbul’da yoğun yaşayan illerin başkanlarıyla buluştu
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin, il başkanlarından illerindeki partililerin İstanbul’daki hemşehrileriyle irtibatlı şekilde seçime destek olmalarını istedi.


Toplantıya katılan MHP İl Başkanı R. Bülent Avşar, “Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli Beyin önderliğinde 15 il başkanı verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Malatya’dan giderken raporumuzu teşkilatımız ile birlikte hazırlayarak liderimize sunduk. Bilindiği üzere, TÜİK verilerinden aldığımız bilgilere göre İstanbul’da 409 bin civarında bir hemşehrimiz bulunmakta ve 6 federasyon derneğimizin bünyesinde 208 civarında Malatya ve ilçeleri baz alan derneklerimiz İstanbul’da faaliyetlerini sürdürmektedir. Bütün derneklerimiz ile irtibata geçip, liderimizin emri ile İstanbul’da Cumhur İttifakına destek için var gücümüz ile tüm teşkilatlarımız ile birlikte çalışmalarımıza başlayacağız” açıklamasını yaptı.


MHP Malatya il başkanı R. Bülent Avşar toplantı ile ilgili şunları söyledi:
 “MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Bey’in, Sivas, Kastamonu, Ordu, Giresun, Tokat, Samsun, Erzurum, Malatya, Trabzon, Sinop, Erzincan, Rize, Kars, Ardahan, Mardin il teşkilatlarına bu konuda yoğun çalışma talimatı vermiştir. Söz konusu toplantılarda, seçimden başarılı sonuç alınması için 23 Haziran’a kadar izlenmesi gereken yol haritamız hakkında istişarelerde bulunduk” 

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Bahçeli,, İstanbul’da, yoğun, yaşayan, illerin, başkanlarıyla, buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı