Haber Detayı
01 Aralık 2017 - Cuma 22:08
 
Bakan Tüfenkci; 15 Temmuz Milli İrade Ocaklarında seslendi; Onlar alçak olduklarını gösterdiler
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Sıcak haber... Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, baba ocağı Malatya’da kısa zamana çok program sığdırdı. Bakan Tüfenkci; bir süre önce Malatya’da açılan 15 Temmuz Milli İrade Ocakları Derneği’ni ziyaret etti ve açıklamalarda bulundu:
Kültür Haberi
Bakan Tüfenkci; 15 Temmuz Milli İrade Ocaklarında seslendi; Onlar alçak olduklarını gösterdiler

Bakan Tüfenkci; 15 Temmuz Milli İrade Ocaklarında seslendi; Onlar alçak olduklarını gösterdiler
Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Malatya’da açılan 15 Temmuz Milli İrade Ocakları Genel Merkezini ziyaretinde şu açıklamalarda bulundu: “15 Temmuz’da Türk milletinin destansı bir mücadelesidir. Milletimiz destan yazdı. Vatanı, bayrağı için milletimiz gözünü kırpmada canını feda edip şehit oldu. Gazi oldu.
15 Temmuz'da kahramanlık sergileyen Türk milletinden aldığı güçle kurulan 15 Temmuz Milli İrade Ocakları Derneğini ziyaret etmekten mutluluk duydum. Darbeye kalkışan hainler bilmiyorduk, görmedik, duymadık deseler de bütün millet olarak ellerimiz onların yakalarında. Elbette ki hukuk çerçevesinde adalete hesap vermelerini istiyoruz. Bu hesabı hem adalete, hem millete hem de Cenabı Allah’a verecekler. Çünkü onlar bu milletin geleceği ile oynamaya çalıştılar. Onlar bilemediğimiz güçlere alet olarak bu noktada gerçekten ne kadar alçak olduklarını göstermiş oldular. Vatan için, millet için yapacağınız her çalışmada da yanınızdayız.”

"Milletin geleceği ile oynamaya çalıştılar"
Başkan Avukat Sema Altuntaş, Bakan Tüfenkci’nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Dernek çalışmaları hakkında Bakan Tüfenkci’ye bilgiler de aktarıldı. Kadın Kolları Başkanı Sultan Alan'da yaptıkları çalışmaları aktardı.

Ziyarette Malatya yöneticileri de yer aldı.

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Bakan, Tüfenkci;, 15, Temmuz, Milli, İrade, Ocaklarında, seslendi;, Onlar, alçak, olduklarını, gösterdiler,
Yorumlar
Haber Yazılımı