Haber Detayı
16 Aralık 2016 - Cuma 17:12
 
Bakan Tüfenkci; Devlet Hastnesinde Anasın elini öpüp hayır duasını aldı
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Bakan Tüfenkci yoğun program arasında Devlet Hastanesinde yatmakta olan anası Ayşe Tüfenkci'yi bugün ziyaret etti. Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci Malatya’da katıldığı Karaçiğer Çalıştayı sonrasında Devlet Hastanesinde yatmakta olan annesi Ayşe Tüfenkci’yi ziyaret edip elini öptü ve hayır duasını aldı.
Sağlık Haberi
Bakan Tüfenkci; Devlet Hastnesinde Anasın elini öpüp hayır duasını aldı

ANADAN BAKAN OĞLUNA “DUAM DEVLETİMİZE VE MİLLETİMİZE”

Malatya’ya gelen ve Karaçiğer Çalıştatına katılan Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Devlet Hastanesinde yatmakta olan anası Ayşe Tüfenkci’yi ziyaret etti.

Anasının elini öpen hayır duasını alan Bakan Tüfenkci’ye Kalkınma eski Bakanı Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Prof.Dr. Eyüp Gümüş, Vali Mustafa Toprak, Devlet Hastanesi Yöneticisi Uzm. Dr. Erhan Berk de eşlişk etti.

Malatya’da anası Ayşe Tüfenkci’nin elini öpüp sağlığı hakkında bilgi alab Bakan Tüfenkci’ye dua vardı.

Bakan Tüfenkci’nin anası  Ayşe Tüfenkci oğluna”Türkiye’nin her zamankinden çok birlik ve beraberliğe ihtiyaçı var. Daha çok çalışın. Her dakika devletimize milletimize dua ediyorum. Güçlü bir Türkiymiz için. Dünya mazlumlarına tek sahip çıkan ülke Türkiye. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ‘ın yanında kenetlenin. Güçlü durun dik durun Allah hepinizin işini rast getire , dünyada güçlü bir Türkiye var“ dedi.

Bakan Tüfenkci anasının elini öpüp hayır duasını aldı. Devlet Hastanesi Yöneticisi Uzm. Dr. Erhan Berk ve ekibinekan Tüfenkci , “Hastanemizle ilgili güzel şeyler duymak bizlere moral oluyor. Çalışmalarınızla halkmızın da takdşrini alıyorsunuz. Sizleri kutluyorum”ifadelerini kullandı. İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezinden Prof. Dr. Ramazan Özdemir’de Bakan Tüfenkci’nin ziyaretinde yer aldığı dikkat çekti.

Anası Ayşe Tüfenkci’yi ziyaret eden Bakan Tüfenkci ve beraberindekiler daha sonra Ankara’ya uğurlandı.

Bakan Tüfenkci'nin kardeşleri ve oğlu anası Ayşe Tüfenkci'nin refakatında yer alıyor.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Bakan, Tüfenkci;, Devlet, Hastnesinde, Anasın, elini, öpüp, hayır, duasını, aldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı