Bakan Tüfenkci ve Çalık Ankara'da Malatya Akçadağlı Şehidin ailesiyle
Haber
13 Aralık 2016 - Salı 13:27
 
Bakan Tüfenkci ve Çalık Ankara'da Malatya Akçadağlı Şehidin ailesiyle
Ali Aladağ..:Malatya Olay...: Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık Çelik, İstanbul Beşiktaş'taki hain bombalı terör saldırısında şehit olan polislerden 20 yaşındaki Malatya Akçadağlı Yakup Çapat'ın Ankara Keçiören'de yaşayan ailesini ziyaret edip başsağlığı dileklerini ilettiler ve aileyi yalnız bırakmadılar.
- Haberi
Bakan Tüfenkci ve Çalık Ankara'da Malatya Akçadağlı Şehidin ailesiyle

MALATYALI ŞEHİT AİLESİNİ YALNIZ BIRAKMADILAR...

Malatya Akçadağlı Şehit Polis memuru Yakup Çapat'ın aşlesi yalnız bırakılmadı.

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ile Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık bugün Ankara Keçiören'de bir evin tek erkek evladı olan şehit Yakup Çapat'ın ailesine başsağlığına gittiler.

Bakan Tüfenkci "Türkiyemizin başısağolsun. Bu menfur saldırıda Malatyamız 3 şahidini toprağa verdi. Hainler iş başında. Son olarak İstanbul’daki olayda yaralarımız bir kez daha tazelendi. Umut ediyoruz ki bu son olur. Gerçek amaçları bu ülkenin gelişmesinden, kalkınmasından rahatsız olanlara, taşeronluk yapanlara, milletimiz artık 'Dur' diyor. Şehitlerimiz göğüsleri ile, kanları ile 'Dur' diyor. Hainlere hak ettikleri ceza verilecek "dedi ve aileye başsağlığı dilekleri sunuldu.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Bakan, Tüfenkci, ve, Çalık, Ankara'da, Malatya, Akçadağlı, Şehidin, ailesiyle,
Yorumlar
Haber Yazılımı