Haber Detayı
10 Ocak 2020 - Cuma 05:20
 
Basın internet medyası ve sosyal medya ile yelpazesini genişletmiştir
Uğur Hanbey Aladağ…:Malatya Olay…:, Son dakika…Sıcak haber… Akçadağ belediye başkanı Ali Kazgan "Çok sesli, etkin, herhangi bir kısıtlamaya maruz kalmadan kamuoyunu bilgilendirme görevini yerine getirebilen medyanın varlığı, demokratik ve şeffaf toplumun olmazsa olmaz koşuludur."dedi.
Gündem Haberi
Basın internet medyası ve sosyal medya ile yelpazesini genişletmiştir

Basın internet medyası ve sosyal medya ile;

Yelpazesini genişletmiştir
Akçadağ belediye başkanı Ali Kazgan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Bayramı nedeniyle şunları dile getirdi: “Kamuoyunu doğru, hızlı ve zamanında bilgilendirmek için her türlü şartta, önemli bir görevi yerine getiren basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik eder, çalışmalarında başarı, sağlık ve mutluluklar dileriz.
Basının demokratik hak ve özgürlükler çerçevesinde ifa ettiği bu hizmet, zorlukları nedeniyle her türlü takdiri hak etmektedir. Bu bağlamda basın yayın organları içerisinde çalışan muhabirinden, sayfa editörüne, yazarlarından, matbaasında çalışan tüm gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar, hayatlarında sağlık ve başarılar dilerim.”

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, gülümsüyor, yazı

Bütün bu fonksiyonlar dikkate alındığında basın mensuplarımızın son derece önemli bir görevi ifa ettikleri açıkça ortaya çıkmaktadır. Görevlerini layıkıyla yerine getirebilmeleri için basın mensuplarımızın çalışma şartlarını iyileştirmeye yönelik düzenlemelerin kutlandığı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nün tüm basın mensuplarımıza kutlu olmasını diliyorum."

Kaynak: Editör: Uğur Hanbey Aladağ
Etiketler: Basın, internet, medyası, ve, sosyal, medya, ile, yelpazesini, genişletmiştir,
Yorumlar
Haber Yazılımı