Haber Detayı
10 Kasım 2018 - Cumartesi 21:32
 
Başkan Erdoğan, Fransa’da Başkan Trump ile görüştü...
Ali Aladağ...:Malatya Olay...: Son dakika... Sıcak haber... Türkiye Başkanı Erdoğan ile ABD Başkanı Trump Fransa’da görüştü.İki liderin baş başa bir süre görüşmesi dikkatleri çekti.
Dünya Haberi
Başkan Erdoğan, Fransa’da Başkan Trump ile görüştü...

Başkan Erdoğan, Fransa’da Başkan Trump ile görüştü...

Türkiye Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ABD Başkanı Donald Trump, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron tarafından devlet, hükümet ve uluslararası kuruluş başkanları ile eşleri onuruna verilen akşam yemeğinde bir süre sohbet etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Fransa’da...

Birinci Dünya Savaşı’nı sonlandıran ateşkes anlaşmasının 100. yıl dönümü vesilesiyle düzenlenecek etkinliklere katılmak üzere Fransa’ya giden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fransa’nın başkenti Paris’e ulaştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Paris Charles de Gaulle Havalimanı’na gelişinde Türkiye’nin Paris Büyükelçisi İsmail Hakkı Musa, UNESCO Daimi Temsilcisi Büyükelçi Ahmet Altay Cengizer, OECD Daimi Temsilcisi Büyükelçi Erdem Başçı ve diğer yetkililer tarafından karşılandı.

Karşılamanın ardından konaklayacağı otele geçen Cumhurbaşkanı Erdoğan’a, otel önünde kendisini bekleyen Fransa’daki Türk vatandaşları sevgi gösterisinde bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türk vatandaşlarıyla bir süre sohbet etti ve hatıra fotoğrafı çektirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Fransa ziyaretinde eşi Emine Erdoğan ve Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu da eşlik ediyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, BM Genel Sekreteri Guterres ile görüştü...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, BM Genel Sekreteri Guterres ile görüştü

Birinci Dünya Savaşı’nı sonlandıran ateşkes anlaşmasının 100. yıl dönümü vesilesiyle düzenlenecek etkinliklere katılmak üzere Fransa’nın başkenti Paris’te bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Antonio Guterres ile Peninsula Otel’de bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Paris’te “Picasso Bleu et Rose” sergisini ziyaret etti...

Birinci Dünya Savaşı’nı sonlandıran ateşkes anlaşmasının 100. yıl dönümü etkinlikleri vesilesiyle Fransa’nın başkenti Paris’te bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Orsay Müzesi’nde düzenlenen “Picasso Bleu et Rose” isimli sergiyi ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Paris’te “Picasso Bleu et Rose” sergisini ziyaret etti

Etkinlikler için Paris’e gelen devlet, hükûmet ve uluslararası kuruluşların başkanlarının iştirakiyle düzenlenen sergi ve resepsiyona Cumhurbaşkanı Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile birlikte katıldı.  

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Paris’te “Picasso Bleu et Rose” sergisini ziyaret etti

FRANSA CUMHURBAŞKANI MACRON TARAFINDAN VERİLEN AKŞAM YEMEĞİ

Sergi ziyaretinin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan eşi Emine Erdoğan ile birlikte, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron tarafından Orsay Müzesi’nde devlet, hükûmet ve uluslararası kuruluş başkanları ile eşleri onuruna verilen akşam yemeğine iştirak etti.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Başkan, Erdoğan,, Fransa’da, Başkan, Trump, ile, görüştü...,
Yorumlar
Haber Yazılımı