Haber Detayı
18 Ocak 2020 - Cumartesi 22:20
 
Başkan Gürkan; gece yok-gündüz yok halkın istediği hizmet var
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya Büyükşehir belediye başkanı Şehrül-Emin-i Selahattin Gürkan, kesin kararı verdi “Trafik sorununu çözeceğiz.”
Gündem Haberi
Başkan Gürkan; gece yok-gündüz yok halkın istediği hizmet var

Başkan Gürkan; gece yok-gündüz yok;

Resim

Halkın istediği hizmet var...

Resim
Malatya trafiğinin rahatlaması için dört bir yanda şantiyeler kuruldu çalışmalar başlatıldı. Çevreyolu-Küçük Sanayi Sitesi Kavşağında yapılan çalışmaları denetleyen ve Daire Başkanı Mehmet Mert’ten bilgi alan Başkan Gürkan ”Çözüm  çözüm…Trafiğe de çözüm. Kısa süre içersinde bu sorunu ortadan kaldıracağız.”dedi.


Başkan Gürkan’ı gören vatandaşlar bir anda etrafını sarıp çeşitli isteklerde bulundukları dikkat çekti
Başkan Gürkan’a yaptığı çalışmalardan dolayı Malatya İmalat Demir ve Tamir Sanatkarlar Odası’nın Başkanı Cevdet Özyalın’da teşekkür etti.

Resim
Başkan Gürkan daha sonra şu açıklamada bulundu: “İlimizin her noktasında çalışmalarımıza durmaksızın devam ediyoruz. Şehir trafiğini rahatlatmak ve vatandaşlarımızın mağduriyetlerini gidermek adına, küçük sanayi sitesi girişi ve sanayi yolunda yapılan, genişletme çalışmalarını yerinde inceleyerek, ilgililerden bilgiler aldık.”
SÜRPRİZ ZİYARET…

Resim
Akçadağ ilçesi Ören mahallesi Muhtarı Birol Çirkin ile Bölüklü Mahallesi muhtarı Mecit Karaköse , Malatya’nın Şehrül-Emin-i Selahattin Gürkan’ı ziyaret edip çalışmalarından övgü ile bahsedip Mahallelerine davet ettiler.
Malatya halkı yaya ve araçları ile cadde boyu Başkan Gürkan’a sevgi gösterisinden bulundukları dikkat çekti.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Başkan, Gürkan;, gece, yok-gündüz, yok, halkın, istediği, hizmet, var,
Yorumlar
Haber Yazılımı