Haber Detayı
09 Ekim 2019 - Çarşamba 17:16
 
Başkan Gürkan; Malatya’da deprem toplanma alanı sorunu yok
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya Büyükşehir Belediye Meclisi, Ekim ayı toplantısı 9 Ekim Çarşamba günü Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonunda, Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan Başkanlığında gerçekleştirildi.
Yaşam Haberi
Başkan Gürkan; Malatya’da deprem toplanma alanı sorunu yok

Başkan Selahattin Gürkan;
Malatya’da deprem toplanma alanı sorunu yok...
Bugün Saat 14.00’de Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasından sonra toplantı başladı.
Toplantı Gündem ilanından sonra gündeme intikal eden diğer konuların gündeme alınması ve mazeret dilekçelerinin okunmasının ardından, gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi.
Gündem maddeleri arasında bulunan bazı maddeler görüşülerek karara bağlanırken, bazı maddeler ilgili komisyonlara havale edildi.
Gündem maddeleri arasında yer alan Büyükşehir Belediyesine ait olan taşınmazın bir kısmının MASKİ Genel Müdürlüğüne, bir kısmının da Doğanyol İlçe Belediyesine tahsisi hakkındaki Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanlığının teklifi görüşülerek karara bağlandı.
II. Birleşim 15 Ekim Salı günü
Büyükşehir Belediye Meclisi Ekim Ayı toplantısının II. Birleşimini 15 Ekim Salı günü saat 14.00’de yapmayı kararlaştırdı.
BAŞKAN GÜRKAN “MALATYA’DA TOPLANMA ALANI SORUNU YOK…”
Meclis’te CHP’lilerin soru önergesi üzerine konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, “Allah’ım depremde ve doğal afetlerde korusun. 
Malatya’mızda deprem toplanma alanı sorunu yok.”dedi.
Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Başkan, Gürkan;, Malatya’da, deprem, toplanma, alanı, sorunu, yok,
Yorumlar
Haber Yazılımı