Başkan Mutlu; Sayın Gevrek takımı derhal belediyeye teslim ediniz !
Haber
23 Ocak 2021 - Cumartesi 17:18
 
Başkan Mutlu; Sayın Gevrek takımı derhal belediyeye teslim ediniz !
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya İdmanyurdu Başkanı Teoman Mutlu son gelişmeler üzerine “Sayın Gevrek takımı derhal belediyeye teslim ediniz ! "dedi.
Spor Haberi
Başkan Mutlu; Sayın Gevrek takımı derhal belediyeye teslim ediniz !

Başkan Mutlu;

Sayın Gevrek takımı derhal belediyeye teslim ediniz !

Malatya İdmanyurdu Başkanı Teoman Mutklu’nun işte o açıklaması: “Aylardır sosyal medya hesaplarım üzerinden, dile getirdiğim, sesimi hicap duymadan yükselttiğim Adil Gevrek Başkana kamuoyu önünde aynı üslupla bir kez daha sesleniyorum !

Sayın Gevrek !

Ne zaman eşsiz yönetimin ve senin derin fikirlerinin bu şehirde güveni sarsılsa,eleştiri okları ne zaman size çevrilse, hatayı kendinde aramak yerine kolay yola başvurup ilk hamlen teknik direktörler ile yollarını ayırıp,faturayı onlara kesmek oldu.Ülke çapında sayende bu takımı gelecek herhangi bir teknik direktör kalmadı ! Artık rotayı kendine çevirmenin zamanı gelmedi mi ?

Sezon başında yapmış olduğunuz toplantıda ; “İnsanım,hata yapabilirim,ihanete uğradım” gibi söylemlerle bir yılda 140 trilyonluk bütçeyi yöneten bir başkandan uzak cümleler kurarak seviyenizi zaten ortaya koymuştunuz.Rotasız kaptan gibi gemiyi kayalıklara sürüklüyorsunuz artık !

Futbol birleştirici özelliğe sahip bir mekanizma iken sayenizde son iki yılda Malatyalı iş insanlarını,STK’ları,basını ve hatta belediye başkanlarını dahi böldünüz,takımı tarumar ettiniz.Nifak soktunuz ! En vahim olanı da yıllarca tek bir çatı altında ki Taraftarlar Derneği’ni bölmeyi başardınız.

Bir 1 kişi görseli olabilir

Olmuyor Sayın Gevrek !

Şimdi ki hedefiniz takımı tamamen yok etmek mi ?

2 hafta üst üste alınan galibiyetler sonrasında Futbolcu Kardeşlerimize ödemen gereken ancak, bir daha yeniden ülke gündemine,ödemeler yapılmadığı için takımın antrenmana çıkmamasınıda taşıdın ya ,daha ne demeli artık sana kuracak cümle bulamıyorum .

Sırada ne kaldı ? Gel bu seferlik beni dinle ; o meşhur bütçeni, çok kıymetli yönetimin ile birlikte ve mümkünse gereksiz anlamsız derin fikirlerinide yanına alarak Büyükşehir Belediye Başkanımıza günahıyla sevabıyla takımı lütfen teslim et !

Ben Teoman Mutlu olarak söz veriyorum !

Yol masraflarınızdan da benden ! Aksi takdirde yarın bilet bulamayacak durumda bile kalabilirsiniz ! Çünkü onca bütçeyi ve bu kurumsal kimliği hukuksuzca yönetmekten kaynaklı muhtemelen yargılanacaksınız !

Saygılarımla...”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Başkan, Mutlu;, Sayın, Gevrek, takımı, derhal, belediyeye, teslim, ediniz, !,
Yorumlar
Haber Yazılımı