Başkan Ömer Çiçek'ten sert çıkış; Kimse sabrımızı zorlamasın
Haber
28 Şubat 2021 - Pazar 17:39
 
Başkan Ömer Çiçek'ten sert çıkış; Kimse sabrımızı zorlamasın
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… 15 Temmuz Milli İrade Ocakları Başkanı Ömer Çiçek, gündeme dair son gelişmelerle ilgili açıklama yapıp “Kimse sabrımızı zorlamasın.” açıklamasında bulundu.
Gündem Haberi
Başkan Ömer Çiçek'ten sert çıkış; Kimse sabrımızı zorlamasın

Başkan Ömer Çiçek'ten sert çıkış;

Kimse sabrımızı zorlamasın...

Irak’ın kuzeyindeki Gara bölgesinde, çeşitli tarihlerde terör örgütü PKK tarafından kaçırılarak, alıkoyulan ve şehit edilen asker, polis, sivil 13 kişi için bazı kesimlerin  son günlerde hükümette yönelik  yapılan eleştiriler  hakkında  açıklamalarda bulunan Adıyaman 15 Temmuz Milli İrade Ocakları Adıyaman İl Başkanı Ömer ,” Kimse devletimizin sabrını denemesin  dış destekli bazı illegal örgütlerin oyunları ile başta sayın cumhurbaşkanımız ve bakanlarımıza yönelik çirkin saldıralar yapanların oyunlarını bozulacaktır.” dedi.

Başkan Çiçek” “13 silahsız masum insanın alçakça infazından; demokrasi, hak, özgürlük kılıfı altında ülkemizdeki terör örgütleriyle onların siyasi ve sivil görünümlü uzantılarına sınırsız destek verenler, terör örgütleriyle ve onların uzantılarıyla aralarına hiçbir mesafe koyamayanlar, Türkiye Cumhuriyeti mahkemelerinin kararlarını hiçe sayıp, terör örgütlerinin propaganda aygıtlarına dönüşen sosyal medya mecraları sorumludur.

Bir Ömer Çiçek dahil 7 kişi görseli olabilir

Terör örgütleri  ile aynı açıklamaları yapmaktan utanmayan, aynı yalanlara sahip çıkan basiretsiz ve alçaklar  var. PKK terör örgütünün bu cinayetlerini kınamayanlar  bu suça ortaktırlar.” İfadelerini kullandı.

Başkan Çiçek daha sonra şunları söyledi…” Milletimizin birliğine, beraberliğine, kardeşliğine bu haince saldırılar hiçbir zaman amacına ulaşamayacaktır Bu ve benzer saldırılar karşısında millet olarak dimdik ayakta duracağımıza olan inancımızı bir kez daha tekrarlarken acılı ailelere de sabırlar diliyoruz. Bilinmelidir ki, terörün dili, dini, ırkı, mazereti olmaz. Türkiye’nin, meşru müdafaa hakkını, her zaman, her yerde ve her durumda kullanmaktan çekinmeyeceği bilinmelidir. Terör örgütlerini kullanarak ülkemizi ve milletimizi hedeflerinden uzaklaştırabileceklerini sananlar, yanıldıklarını göreceklerdir.”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Başkan, Ömer, Çiçek'ten, sert, çıkış;, Kimse, sabrımızı, zorlamasın,
Yorumlar
Haber Yazılımı