Haber Detayı
30 Ocak 2019 - Çarşamba 17:33
 
Başkan Selahattin Gürkan’dan spor yorumcusu olan Hıncal Uluç’a tepki
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Battalgazi Belediye Başkanı ve AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Gürkan, Spor Yorumcusu Hıncal Uluç’un Evkur Yeni Malatyaspor’a yönelik hakarete varan ifadelerine tepki gösterdi.
Spor Haberi
Başkan Selahattin Gürkan’dan spor yorumcusu olan Hıncal Uluç’a tepki

Başkan Selahattin Gürkan’dan;
Spor yorumcusu olan Hıncal Uluç’a tepki...

Başkan Gürkan, “Spor Yorumcusu Hıncal Uluç'un Malatyaspor'umuza yönelik hakarete varan ifadeleri; kışkırtıcı, dayanaksız ve kabul edilebilir ifadeler değildir” dedi.
Battalgazi Belediye Başkanı ve AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Gürkan, Spor Yorumcusu Hıncal Uluç’un Evkur Yeni Malatyaspor’a yönelik hakarete varan ifadelerine yaptığı yazılı açıklama ile tepki gösterdi. Başkan Gürkan, yaptığı açıklamada “Spor Yorumcusu Hıncal Uluç'un, Süper Lig'in güzide takımlarından Malatyaspor'umuza yönelik hakarete varan ifadeleri; kışkırtıcı, dayanaksız ve kabul edilebilir ifadeler değildir.

başkan gürkan ve malatyaspor ile ilgili görsel sonucu

Hıncal Uluç eleştirmemiş alanen şehrimizin gözbebeği olan Malatyaspor'umuza saldırmıştır. Hakarete varan sözlerinden dolayı Hıncal Uluc'u kınıyor, Lig'in gururu olan gözbebeğimiz Malatyaspor'umuzun destansı başarısının devamını diliyorum. Malatyaspor geçmişi en temiz takımlardan biridir. Şaibesi olmayan bir takımdır. Geçmişte üzerine oynanan onca oyuna rağmen, tırnaklarıyla yeniden Süper Lige kavuşmuşken böyle ucuz söylemlerle takımızı kimse yıpratamaz. Hıncal Uluç’un yaptığı düpedüz küstahlıktır. Malatyaspor’umuz önümüzdeki süreçte başarılarına yeni başarılar ekleyerek, en güzel cevabı verecektir” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Başkan, Selahattin, Gürkan’dan, spor, yorumcusu, olan, Hıncal, Uluç’a, tepki,
Yorumlar
Haber Yazılımı