Haber Detayı
24 Mayıs 2020 - Pazar 01:14
 
Başkan Teoman Mutlu; bayramımız sağlıklı-huzurlu güzel günleri getirsin
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Günün Gündemi… Güzel haber… Malatyalı iş adamı ve Malatya İdmanyurdu-Malatyaspor USA Başkanı Teoman Mutlu “bayramımız sağlıklı-huzurlu güzel günleri getirsin…Nice mutlu sağlıklı bayramlar dileğimle.”dedi.
Kültür Haberi
Başkan Teoman Mutlu; bayramımız sağlıklı-huzurlu güzel günleri getirsin

Başkan Teoman Mutlu;

Bayramımız sağlıklı-huzurlu güzel günleri getirsin...

Malatyalı iş adamı ve Malatya İdmanyurdu-Malatyaspor USA Başkanı Teoman Mutlu, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Malatyalı iş adamı ve Malatya İdmanyurdu-Malatyaspor USA Başkanı Teoman Mutlu’nun Bayram mesajı aynen şöyle:

“On bir ayın sultan-ı Rmazan-ı Şerifi uğurladık ve bayramımıza ulaştı…Dünya’yı etkisi altına alan Covid-19 nedeniyle yaşadığımız o süreçte mübarek bayramımızla geride kalacak.

teoman mutlu ile ilgili görsel sonucu

Sağlıklı ve güzel günlerin temennisiyle geçireceğimiz bu bayram, sosyal izolasyon çerçevesinde de olsa, gelenek ve göreneklerimizin gelecek kuşaklara aktarılmasında en güzel vesilesi olacaktır. Göz bebeğimiz çocuklarımızı sevindirerek, onlarla evde güzel vakitler geçirerek, belki kendi çocukluğumuzda ki bayramları aktararak bu atmosferi yaşatmalıyız. Bayramların ruhunu ve coşkusunu, vesile kıldığı kardeşlik duygularını uzun asırlar boyu içimize sindirmiş, bu maneviyatı tüm Dünya’ya yaymış bir büyük medeniyetin temsilcileri olarak, bayramlarımıza olan hassasiyetimizi hiçbir zaman kaybetmeyeceğimize yürekten inanıyorum.  

Bu vesile ile bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum, nice sağlıklı mutlu bayramlar temenni ediyorum…”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Başkan, Teoman, Mutlu;, bayramımız, sağlıklı-huzurlu, güzel, günleri, getirsin,
Yorumlar
Haber Yazılımı