Başkan Teoman Mutlu; İdmanyurdu’nun hedefi şampiyonluk
Haber
06 Ağustos 2020 - Perşembe 17:15
 
Başkan Teoman Mutlu; İdmanyurdu’nun hedefi şampiyonluk
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber…. Spor kamuoyunun takından takip ettiği isimlerden birisi olan Malatyaspor USA ve Malatya İdmanyurdu'nun başkanı Teoman Mutlu hedefin şampiyonluk olduğunu söyledi.
Spor Haberi
Başkan Teoman Mutlu; İdmanyurdu’nun hedefi şampiyonluk

Başkan Teoman Mutlu;

İdmanyurdu’nun hedefi şampiyonluk...

2020-2021 Sezonu Bölgesel Amatör ligde mücadele eden Malatya Idmanyurdu spor kulübü transfer dönemi resmen başlamıştır . Kulüp Başkanı Teoman Mutlu Kulüp medya organına yaptığı açıklamada, Son üç yılda kulübün yaşadığı şampiyonluklar ve tesisleşmesi organizasyonları sonrasında bu şehrin artık Profesyonel 3ncü bir takıma ihtiyacı olduğu kanaatiyle Teknik Direktörümüz İsmail Tekin Nezaretinde yeni dönem hazırlıklarına başlamıştır.

Başkan Mutlu "yoğun gecen 3 yılın sonunda her anlamda hazır olan takımımızın artık şampiyonluk yolunda adımlar atılması yönünde ekibimiz ile bir yol haritası çizdik umarım sonu şampiyonluk olacaktır" dedi.

Öte yandan iç transferin bu günlerde start vereceğini açıklayan Başkan Mutlu geçen yıl bu günlerin hazırlığı adına genç yetenekli bir çok futbolcu uzu bir araya getirdik hocamızın raporu doğrultusunda bu günden itibaren dış transfer çalışmalarına start verilmiştir. Hedefimiz Camiamızın adını üst liglere taşımak olacaktır bu yönde ekibime sonuna kadar güveniyorum “ifadelerini kullandı.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Başkan, Teoman, Mutlu;, İdmanyurdu’nun, hedefi, şampiyonluk,
Yorumlar
Haber Yazılımı