Başkan Turgay Şengönül; Ülkü Ocakları Türk milletinin 57. Alayıdır
Haber
02 Ekim 2021 - Cumartesi 00:17
 
Başkan Turgay Şengönül; Ülkü Ocakları Türk milletinin 57. Alayıdır
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya Ülkü Ocakları İl Başkanı Turgay Şengönül’e “Hayırlı olsun” ziyaretin de gündeme ilişkin konuları görüştük…
Gündem Haberi
Başkan Turgay Şengönül; Ülkü Ocakları Türk milletinin 57. Alayıdır

Başkan Turgay Şengönül;

Bir 3 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Ocakları Türk milletinin 57. Alayıdır...

Bir Ali Aladağ dahil 4 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Malatya Ülkü Ocaklarının yeni İl Başkanı Turgay Şengönül “Ülkü Ocakları Hoca Ahmet Yesevi'nin ocağının bugünkü ateşinin yandığı yerdir. “dedi.

Liderimiz "Benim Aklım Hep Türkiye’dir." diyor. Bizim aklımız da hep Türkiye’de olacak.”

Göreve geldiği günden bu yana çalışmaları ile dikkat çeken Malatya Ülkü Ocakları İl Başkanı Turgay Şengönül “ABD Temsilciler Meclisi’nin Ülkü Ocakları Aleyhine Kabul Ettiği Rezil Tasarıyla”ilgili olarak açıklamalarda bulundu. Başkan Şengönül Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmey Yiğit Yıldırım, o sert açıklaması ile cevap verdi:
“Genel Başkanımız sn Ahmey Yiğit Yıldırım’ın da dediği gibi ABD politikalarının bir görünen yüzü vardır bir de arka planda, asıl maksat ve hedefleri kapsamına alan insanlık dışı uygulamaları, sinsi ve illegal projeleri bulunmaktadır.

Bir Ali Aladağ dahil 4 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Çocukları terör eylemlerinde kullanan PKK/PYD/YPG’ye açıkça destek vererek silah ve teçhizat veren ABD yönetimi, geçmişte olduğu gibi bugün de savaşlarda ölen milyonlarca insanın sorumlusu, mazlumların gök kubbeyi inleten çığlıklarının ise en büyük sebebidir.

Bu yalın gerçeğe rağmen, ABD’nin terör örgütlerine kucak açarak onları himaye etmesi, ülkesinde FETÖ elebaşlarının cirit atması, samimiyetsizliğinin, pişkinliğinin ve iki yüzlülüğünün apaçık beyanıdır. PKK/PYD/YPG/FETÖ'yü koruyup, kollayan bir ülkenin neyine itibar edelim?

Sözde müttefik ABD’nin, Güney sınırımızda terör örgütleriyle neleri planladığına, Doğu Akdeniz’de karşımızda nasıl durduğuna, Batı Trakya'daki askeri yığınağa bakınca içi boşaltılmış, sütunları kırılmış bir hukuk ve demokrasi girdabında olduğunu açıkça idrak ediyoruz.

Türk milletinin göz bebeği olan Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı'nın faaliyetlerini, terör örgütü sıfatları ile bağdaştırmaya kalkan ABD Temsilciler Meclisi; Ermeni işgalciliğine destek veren ve Türk-İslam düşmanlarına kucak açan emperyalizmin merkezi bir yapısıdır.

Ülkü Ocaklarının araştırılması tasarısını hazırlayan Yunan kökenli Dina Titus adlı Türk düşmanı, Türk milletine karşı yürütülen faaliyetlerin başaktörü olarak yer alıyor. Okun geldiği yöne bakınca Türk milletine kurulan tuzakların hep aynı mahfillerden çıktığını görüyoruz.

Bir 3 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Dina Titus, Azerbaycan’ın haklı mücadelesini verdiği Karabağ Savaşı’nda "Türk yapımı insansız hava araçlarında Amerikan teknolojisinin kullanımına ilişkin soruşturma" talep ederek, Ermeni yanlısı bir tutum takınmıştı.

Titus, bunların yanında, Türkiye’de üretilen İHA’ların ABD’nin çıkarlarını zora sokacağını belirterek ABD Dışişleri Bakanlığı’ndan Türk İHA’larına ilişkin kapsamlı rapor sunulmasını isteyen tescilli bir Türk düşmanıdır.

Ülkü Ocakları ile ilgili tasarıyı sunan Dina Titus’un, FETÖ'nün manevi oğlu Enes Kanter ile tasarı öncesi görüştüğünün ortaya çıkması Ülkü Ocaklarının içte ve dışta ne denli bir saldırı altında olduğunun açık bir göstergesidir.

Bir Ali Aladağ dahil 4 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Bu muhasım odakların; Türklüğün yegâne muhafızları, dünyayı titreten ecdadın torunları, insanlığın değer ve vicdan neferleri olan Ülkücüleri hedef alması bizleri hiç şaşırtmamıştır. Ülkü Ocaklarını hedefe koyanlara karşı Türk-İslam davamızı nizam-ı âlem uğrunda sürdüreceğiz.

Ülkü Ocakları Türk milletinin 57. Alayıdır. 57. Alay Çanakkale’de albayından erine kadar şehit düşmüş birliğimizin adıdır. Eğer bir gençlik teşkilatı kendini böylesine ulvi bir yapıyla özdeşleştiriyorsa, o milletin geleceğinden asla endişe edilmez.

Bir Ali Aladağ dahil 3 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Ülkü Ocakları; Liderimiz Sn. Devlet Bahçeli Bey'in emrinde çift başlı Selçuklu Kartalı gibidir. Bir tarafı Doğu’ya diğer tarafı Batı’ya bakar. Doğu’da ve Batı’da, Türk milletini ufukların ötesine taşımak için mücadele etmektedir.

Yılmayacağız,

Yıkılmayacağız,

Başaracağız! "

Bir Ali Aladağ dahil 3 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Başkan, Turgay, Şengönül;, Ülkü, Ocakları, Türk, milletinin, 57., Alayıdır,
Yorumlar
Haber Yazılımı