Haber Detayı
29 Kasım 2019 - Cuma 22:48
 
Baskilliler Derneğinden Malatya Gazeteciler Cemiyetine ziyaret
Kayhan İnceoğlu…:Malatya Olay…: Son dakika…: Sıcak haber…: Malatya Baskilliler Derneği Başkanı Yunus Görgün ve Yönetim Kurulu üyeleri Malatya Gazeteciler Cemiyetine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Gündem Haberi
Baskilliler Derneğinden Malatya Gazeteciler Cemiyetine ziyaret

Baskilliler Derneğinden;

Görüntünün olası içeriği: 8 kişi, Vahap Güner, Yunus Görgün ve Ali Aladağ dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve iç mekan

Malatya Gazeteciler Cemiyetine ziyaret...
Malatya Gazeteciler Cemiyetine hayırlı olsun ziyaretine gelen Baskilliler Derneği Başkanı Yunus Görgün ve yöneticileri CemiyetteBaşkan Vahap Güner, Genel Sekreter Ali Aladağ, Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Karaaslan’la bir süre görüştüler.

Görüntünün olası içeriği: 8 kişi, Vahap Güner, Yunus Görgün ve Ali Aladağ dahil, gülümseyen insanlar
MGC Başkanı Vahap Güner, Malatya da önemli bir nüfusa sahip Baskil ilçesi halkını temsil eden Baskilliler Derneği Başkanı Yunus Görgün ve arkadaşlarına teşekkür ederek "Baskil ilçesi Malatya ekonomisine katkı veren önemli bir ilçedir. Tüm alışveriş Malatya ile yapılmaktadır. Bu çok önemlidir. Baskil ile Malatya arasındaki ulaşım sorunu çözülmeli ve güçlendirilmelidir. Sizlere teşekkür ediyoruz" dedi.

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, Vahap Güner, Yunus Görgün ve Ali Aladağ dahil
Baskilliler Derneği Başkanı Yunus Görgün, yeni MGC Başkanı Vahap Güner' e hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını ifade ederek "Cemiyet Başkanımıza başarılar diliyoruz. Malatya ile Baskil arasındaki ulaşım sorunu çözülmelidir. Mevcut yapı daha da güçlendirilmelidir. Baskil olarak bunu bekliyoruz" diye konuştu.

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, Vahap Güner, Yunus Görgün ve Ali Aladağ dahil

HABERİN FOTOĞRAFLARI:

Resul Özbey

Görüntünün olası içeriği: 10 kişi, Resul Özbey, Vahap Güner, Yunus Görgün ve Ali Aladağ dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve iç mekan

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Baskilliler, Derneğinden, Malatya, Gazeteciler, Cemiyetine, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı