Haber Detayı
05 Temmuz 2017 - Çarşamba 13:57
 
Bayduz; Onlar Bizim Geçmişimiz ve Geleceğimizin Yön Göstericileridir
Uğur Hanbey Aladağ…:Malatya Olay…: Malatya Huzur Evinde kalanlar unutulmadı... Gençlik Konseyi Genel Başkanı Ahmet Bayduz ve Beraberinde ki Konseyi üyeleri Gençler ile Huzur Evini ziyaret edip, Mini Konser ve Çeşitli etkinlikler düzenledi.. Gönüllerince eğlendiler
- Haberi
Bayduz; Onlar Bizim Geçmişimiz ve Geleceğimizin Yön Göstericileridir

Bayduz; Onlar Bizim Geçmişimiz ve Geleceğimizin Yön Göstericileridi..

Gençlik Konseyi Genel Başkanı Ahmet Bayduz konu ile alakalı açıklamalarda bulunup şunları söyledi:

“Bugün gençlerimiz bir kez daha sorumluluk sahibi olduğunu gösterdi. Bilinçli Gençlik diyoruz her alanda, her faaliyette, her program da ve her projede.

İşte Bilinçli Gençliği yetiştirmeye devam ediyoruz. Milletin Gençleri olarak geçmişimizi asla unutmayacağız. Sevgiyi, merhameti, iyiliği, misafirperverliği, paylaşmayı, bir olmayı, beraber olmayı ve kardeşçe yaşamayı biz onlardan öğrendik. Onlar ile büyüdük, onlar ile gördük. Değerlerimize sahip çıkıp, onları koruyup kollayacağız. Çünkü onlar bizim geçmişimiz ve Geleceğimizin yön göstericileridir. Onlar bize herşey oldu. Bizde Gençlik Konseyi ailesi olarak ekibimiz ile beraber burada Mini bir konser düzenledik. Gerek oyun havaları ile ve gerek türküler ile güzel bir gün geçirdik.

Ve kıymetli büyüklerimiz gençlerimizden, gençlerimiz ise kıymetli büyüklerimizden ayrılırken duygu dolu anlara şahit olduk. Ben, Konseyimize üye olan veya üye olmayan gençlere ve gerekse tüm büyüklerimize çağrıda bulunmak istiyorum. Biz büyük bir çatı kurduk.

Bu çatıyı kurarken de Birlik ve Beraberliği esas aldık. Her görüşten, her fikirden gençler ile beraberiz. Sizlerde bunu esas alın. Biz gençler, Ülkemizi, Milletimizi ve bizi biz olmaktan çıkarmaya yada ayırmaya çalışan, aramıza fitne, fesat, nifak tohumu serpmeye çalışanlara izin vermeyeceğiz. Beraber olup Kardeşçe yaşayacağız.” 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Uğur Hanbey Aladağ
Etiketler: Bayduz;, Onlar, Bizim, Geçmişimiz, ve, Geleceğimizin, Yön, Göstericileridir,
Yorumlar
Haber Yazılımı