Haber Detayı
05 Haziran 2019 - Çarşamba 20:17
 
Bayram dolayısıyla birliğimizi ve beraberliğimizi daha çok güçlendirmeliyiz
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Güzel haber…: MİAD Başkanı Dr. Yunus Akdaş; “Bayrama erişmenin mutluluğu ve huzuru içerisindeyiz.Bayram dolayısıyla birliğimizi ve beraberliğimizi daha çok güçlendirmeliyiz.dedi.
Gündem Haberi
Bayram dolayısıyla birliğimizi ve beraberliğimizi daha çok güçlendirmeliyiz

MİAD Başkanı Dr. Yunus Akdaş Bayram dolayısıyla;

miad yunus akdaş ile ilgili görsel sonucu

Birliğimizi daha da çok güçlendirmeliyiz...
MİAD Başkanı Dr. Yunus Akdaş; Ramazan Bayram dolayısıyla, yayınladığı mesajda şunları dile getirdi: “Bizi yaratan Allah'a şükürler olsun ki, bugün milletimiz her zamankinden daha çok birlik ve beraberlik içerisindedir. Bu özel günleri fırsat bilerek birliğimizi ve beraberliğimizi daha çok güçlendirmek, en önemli görevlerimiz arasında olmalıdır. 
Ülke olarak zor günlerden geçtiğimiz bu süreci hep birlikte aşmak ve vatanımızı her alanda güçlü kılmak hepimizin birinci vazifesi olmalıdır. 

miad yunus akdaş ile ilgili görsel sonucu
Ekonomik olarak zor günlerde geçtiğimiz şu zamanda; kimseyi dışlamadan, hep birlikte, ortak akılla hareket etmeliyiz. Zalimlerin karşısında olan, mazlumları her daim koruyan Türkiye'nin gücünü herkes görmelidir. Bu da bir ve beraber olmaktan geçer. 
Bayramlar bizler için dostluk, kardeşlik, hoşgörü, dayanışma, paylaşma gibi duygularımızın gelişmesi demektir. Bayramı'nın birlik ve beraberliğe, toplumsal dayanışmamıza, kaynaşmamıza kırgınlıkların, küskünlüklerin ve anlamsız çekişmelerin son bulması için de iyi bir fırsat olmasını diliyorum. Milletimizin ve Malatyalı hemşehrilerimin bayramını kutlar, sevgi, saygı ve selamlarımı sunarım”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Bayram, dolayısıyla, birliğimizi, ve, beraberliğimizi, daha, çok, güçlendirmeliyiz,
Yorumlar
Haber Yazılımı