Haber Detayı
05 Haziran 2019 - Çarşamba 19:29
 
Bayram sevgidir, birliktir dayanışmadır bereketin sırrı paylaşmaktır
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Güzel haber…: İstanbul Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Malatyalı İşadamı Burhan Polat"Ramazan Bayramı'nın ülkemiz ve İslam alemine huzur ve mutluluk getirmesini, birlik ve kardeşlik duygularının dünya üzerinde hakim olmasını diliyorum" dedi.
Gündem Haberi
Bayram sevgidir, birliktir dayanışmadır bereketin sırrı paylaşmaktır

İTO Yönetim Kurulu Üyesi Malatyalı İşadamı Burhan Polat

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, Burhan Polat dahil, ayakta duran insanlar
Bayram sevgidir, birliktir dayanışmadır bereketin sırrı paylaşmaktır...
İstanbul Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Malatyalı İşadamı Burhan Polat, Ramazan bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı ve şunları ifade etti: “Milletimizle birlikte kendi gökkebbemiz altında Ramazan bayramımıza kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Birlikte mutlu, huzurlu ve refah içerisinde yaşamamızın yolu güçlü ve tam bağımsız ekonomiden geçiyor. Milletçe sahip olduğumuz manevi değerlerimiz, bizim diğer toplumlar karşısındaki en büyük gücümüz. 
Özellikle bayramlarda daha fazla htiğimiz bu gücümüzü üretime, yatırıma, ekonomiye aktardığımızda ülkemizin hedeflediği başarılara çok rahat ulaşacağına inanıyorum. Yeter ki çalışalım.

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbise

Birlik olalım.
Bayramlarımız toplumsal birlikteliği sağlayan, manevi değerlerin hatırlandığı, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, paylaşma ve yardımlaşma duygularının zirveye ulaştığı özel günlerdir. Bu özel günlerden biri olan Ramazan Bayramı’na milletçe hep birlikte kavuşmanın manevi huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz.  Bayram bütün insanlığı huzur ve esenlik iklimine çağıran evrensel bir mesajdır. Bu mesajın özü de sevgi ve paylaşmaktır. Bayramı bu şekilde anlamalı ve anlamına uygun şekilde idrak etmeliyiz.
Bu duygu ve düşüncelerle; milletimizin  ve Malatyalı hemşehrilerimizin Ramazan bayramını tebrik edip saygılar sunuyorum. Ayrıca; milletimize, ihtiyaç sahiplerinin unutulmadığı, dargınlıkların son bulduğu, kardeşliğimizin güçlendiği huzur dolu bir bayramı diliyorum

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, Burhan Polat dahil, ayakta duran insanlar ve takım elbise
Başta aile büyüklerimiz olmak üzere tüm akraba, eş ve dostlarımızı, öksüz ve yetimlerimizi bu özel günlerde her zamankinden daha fazla hatırlamalıyız.  Nice mutlu bayramlar.”

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, oturan insanlar, açık hava ve su

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Bayram, sevgidir,, birliktir, dayanışmadır, bereketin, sırrı, paylaşmaktır,
Yorumlar
Haber Yazılımı