Haber Detayı
05 Haziran 2019 - Çarşamba 20:25
 
Bayram sevinç ve mutluluğu milletçe yaşadığımız özel günlerdir
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Güzel haber…: Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından Mevlana Bazaar ‘ın Yönetim Kurulu Başkanı Malatyalı işadamı Ali Polat “Dostluk ve yardımlaşma, birlik ve beraberlik gibi güzel duyguların yaşandığı bayramlarımız, bizi millet yapan ve kardeşçe bir arada yaşamamızı sağlayan ortak değerlerimizdendir.”dedi.
Gündem Haberi
Bayram sevinç ve mutluluğu milletçe yaşadığımız özel günlerdir

Mevlana Bazaar Yönetim Kurlu Başkanı Ali Polat

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, Ali Polat dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbise
Bayram sevinçi ve mutluluğu yaşadığımız özel günlerdir
Mevlana Bazaar Yönetim Kurlu Başkanı Ali Polat Ramazan Bayramı dolayısıyla şu mesajları yayınladı: “Akraba, dost ve arkadaşların bir araya gelmesini sağlayarak özlemleri gideren, her türlü dargınlıkları ve kırgınlıkları unutturan bayramlar, sevgi ve hoşgörü duygularını güçlendirerek, sevinç ve mutluluğu milletçe yaşadığımız özel günlerdir. 

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, Ali Polat dahil, gülümseyen insanlar, oturan insanlar, bebek ve çocuk
Muhtaçları, düşkünleri, yaşlıları koruyup gözetmeyi; onlara da yardım elimizi uzatmayı, ihmal etmeyelim.
Birlik ve beraberliğimizin pekişmesine, toplumsal barışın daha da güçlenmesine, küskünlerin barışmasına, sosyal dayanışmanın, sevgi, saygı ve hoşgörü anlayışının zirveye ulaşmasına yaptığı katkıları dolayısıyla, fert ve toplum hayatımızda özel bir yere sahip, müstesna günlerimizden birisi olan Ramazan Bayramına, milletçe, huzur ve güven ortamı içinde ulaşmanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.
Yardımlaşma ve dayanışma duygularının güçlendiği bayramlarımız; toplumumuzda bağları kuvvetlendiren, dargınlıkların son bulmasına vesile olan nadide ve özel günlerdir. İslam aleminin, Milletimizin ve Malatyalı hemşehrilerimin Ramazan bayramını candan kutluyor, nive mutlu bayramlar temenni ediyorum.”

Görüntünün olası içeriği: Ali Polat

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Bayram, sevinç, ve, mutluluğu, milletçe, yaşadığımız, özel, günlerdir,
Yorumlar
Haber Yazılımı