Haber Detayı
24 Mayıs 2020 - Pazar 14:11
 
Bayramda da devletin şefkat eli şehit aileleri ve gazilerin yanında
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Bayramda da devletin şefkat eli şehit aileleri ve gazilerin yanında…Şehit aileleri Bayramın ilk günü şehitliğe götürüldü.
Yaşam Haberi
Bayramda da devletin şefkat eli şehit aileleri ve gazilerin yanında

Bayramda da devletin şefkat eli;

Resim

Şehit aileleri ve gazilerin yanında...

Resim

Dünya’yı saran Koronavirüs nedeniyle sokağa çıkma kısıtlamasının uygulanmasından dolayı Ramazan Bayramının ilk günü şehit aileleri şehitliklere götürüldü.

Şehitliklerde duygulu anlar vardı.

Resim

EMŞAV Başkanı Sıddık Selçuk “Şehit yakınları ve gaziler de devamlı ziyaret edilmekten duydukları mutluluğu, kapılarını çalan ekiplere sevgileri ve verdikleri mesajlarla gösteriyor.Mübarek günde bizleri şehitliğe götürüp getirdiler. Böyle bir vatanın evladı olmaktan mutluluk duyuyorum.”dedi.

MALATYA EMNİYETİNDEN YAPILAN AÇIKLAMA…:

“Sosyal hizmetler ve sağlık Şube müdürlüğü personeli tarafından Aziz şehitlerimizin ailelerinin şehitliğe intikalleri sağlandı, şehitlikte bulunan şehit ailelerimizin bayramları tebrik edildi.”

MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI SELAHATTİN GÜRKAN'IN MESAJI…:

“24 Mayıs 1993 Tarihinde Bingöl ,Elazığ karayolunda eli kanlı terör örgütü kalleş PKK tarafından ,usta birliklerine giden sivil ,silahsız ve savunmasız bir şekilde şehit edilen 33 askerimizi ,rahmet ve minnetle anıyoruz. Rûhları şad mekanları cennet olsun.”

Resim

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Bayramda, da, devletin, şefkat, eli, şehit, aileleri, ve, gazilerin, yanında,
Yorumlar
Haber Yazılımı