Haber Detayı
05 Haziran 2019 - Çarşamba 20:47
 
Bayramlar bizi biz yapan değerlerimizdir; Mutlu bayramlar
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Güzel haber…: 2D Grup Mimarlık Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Şentürk; “Milletçe bir bayramı daha kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar bizi biz yapan değerlerimizdir; Mutlu bayramlar.”dedi
Gündem Haberi
Bayramlar bizi biz yapan değerlerimizdir; Mutlu bayramlar

2D Grup Mimarlık Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Şentürk;
Bayramlar bizi biz yapan değerlerimizdir; Mutlu bayramlar

2D Grup Mimarlık Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Şentürk, Ramazan bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda şunları söyledi: “Yardımlaşma ve dayanışma duygularının güçlendiği bayramlarımız; toplumumuzda bağları kuvvetlendiren, dargınlıkların son bulmasına vesile olan nadide ve özel günlerdir. Bayramlar,insanlar arasındaki hoşgörüyü artıran manevi bir değere sahiptir. Büyük küçük hepimizin büyük bir coşku ile kutladığı bu günler, ülkemizde özel bir yere sahiptir. Küslerin barıştığı, akrabalık bağlarının pekiştiği, yediden yetmişe karşılıklı sevgi ve saygının en üst düzeyde yaşandığı bayramlar, bizi biz yapan değerlerimizdir.


Rahmet, bereket ve mağfiret ayını geride bırakarak, sevgi ve kardeşlik bağlarının pekiştiği, paylaşmanın, milli ve manevi değerlerin öneminin daha derinden hissedildiği müstesna bayram günlerine geldik. Bizler için hem dini hem de manevi değerlere sahip, sosyal yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneğinin sergilendiği günler bayram günleridir. Bu günler kardeşliği pekiştiren, günlük kaygı ve sıkıntıların bir kenara bırakıldığı, toplumda umut ve sevginin yayıldığı özel günlerdir. Nice mutlu bayramlar diliyorum.”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Bayramlar, bizi, biz, yapan, değerlerimizdir;, Mutlu, bayramlar,
Yorumlar
Haber Yazılımı