Haber Detayı
05 Haziran 2019 - Çarşamba 18:23
 
Bayramlar mutlulukların paylaşılmasına, kardeşliğin güçlenmesine vesiledir
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Güzel haber…: Darende Belediye Başkanı İsa Özkan “Umutların yeşerdiği, iyilik ve güzelliklerin filizlendiği bayramlar, el ele vermenin, millet olma şuuruna ermenin, ortak değerlerimizi güçlendirmenin vesilesidir.”dedi.
Gündem Haberi
Bayramlar mutlulukların paylaşılmasına, kardeşliğin güçlenmesine vesiledir

Darende belediye başkanı İsa Özkan; 

isa özkan erdoğan ile ilgili görsel sonucu

Bayramlar kardeşliğin güçlenmesine vesiledir...
Darende Belediye Başkanı İsa Özkan’ın bayram mesajı aynen şöyle: “Dostluğun, barışın, birlik ve beraberlik anlayışının en yüksek düzeyde yaşandığı bir Ramazan Bayramına daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Milletimizin manevi değerlerinin ve tarihimizin derinliklerinden gelen yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel yaşandığı günler bayramlardır.

isa özkan halkla ile ilgili görsel sonucu
Bayramlar, mutlulukların paylaşıldığı, birlik ve beraberliğin, kardeşliğin, dostluk duygularının güçlendiği; dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu; insanların kaynaşmasına ve barışın tesisine aracılık eden ulvi ve müstesna günlerdir. Özellikle yaşlılarımızın ve kimsesiz çocuklarımızın yüzlerini güldürerek, gönüllerini almalıyız. Umutların yeşerdiği, iyilik ve güzelliklerin filizlendiği bayramlar, el ele vermenin, millet olma şuuruna ermenin, ortak değerlerimizi güçlendirmenin vesilesidir.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi
Hepimiz için büyük anlamlar taşıyan, birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendiren, dostluk ve barış ortamı oluşturan bayramlar, taşıdıkları anlam ve öneme uygun olarak kutlanmalı, özellikle bu günlerde birbirimize ve ülkemize karşı sorumluluklarımızı daha çok hatırlamalıyız. Milli ve manevi değerlerimize sahip çıkarak, hayatımıza sevgi, saygı, yardımlaşma, dayanışma ve hoşgörü duygularını egemen kıldığımız sürece daha güzel günlere ulaşacağımıza şüphe yoktur. Bu duygularla Ramazan Bayramınızı en samimi duygularımla kutlar, barış, sevgi, kardeşlik, dostluk ve huzur içerisinde nice bayramlara kavuşmanızı temenni eder, Milletimize Malatyalı ve Darendelilere sevgi ve saygılarımı sunarım."

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Bayramlar, mutlulukların, paylaşılmasına,, kardeşliğin, güçlenmesine, vesiledir,
Yorumlar
Haber Yazılımı